Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 18 grudnia 2012

,,Jutro 3. W objęciach chłodu" John Marsden - recenzja

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Matras

John Marsden zaczął pisać, ponieważ uczniowie w prestiżowej szkole, w której pracował, nie chcieli czytać. Jego debiut So much to tell you powstał w zaledwie trzy tygodnie, ale natychmiast trafił na listy bestsellerów.

Po pierwszym sukcesie Marsden przez kilka lat łączył karierę pisarską z pracą pedagoga. Później zrezygnował z pracy w szkole, ale nie z pracy z młodzieżą - organizował warsztaty pisarskie, w których brali udział także młodzi ludzie z Turcji czy Indonezji. Sukces tych warsztatów zainspirował go do założenia w 2006 roku szkoły, w której nie tylko pełni funkcję dyrektora, ale też prowadzi lekcje.

Ellie i jej przyjaciele ponownie wyruszyli do miasta. Tym razem chcieli wysadzić port, jednak musieli się do tego bardzo dobrze przygotować. Podczas wyprawy zauważyli chłopca, który był strasznie podobny do ich kolegi Kevina, który odwiózł Corry do szpitala. Po tym zdarzeniu nie mieli o nim żadnych wieści. Jakie było ich zdziwienie i radość, gdy dowiedzieli się, że to naprawdę on. Uwolnienie chłopaka nie było takie proste, gdyż pilnowali go żołnierze. W razie jego ucieczki mogli zabić rodzinę i bliskich. Postanowili upozorować jego śmierć, jednak jeden żołnierz nie dał się na to nabrać. Następnego dnia, gdy wszyscy poszli do pracy został i przyłapał Kevina na kłamstwie. Chciał go zabić, lecz pomogli mu przyjaciele. Następnie udało im się wysadzić port, jednak czekała na nich niemiła niespodzianka, kolejne spotkanie z majorem Harveyem, podczas którego zginął jeden z przyjaciół...

Książka to już 3. część z serii ,,Jutro". Bardzo mi się podobała, chyba najbardziej ze wszystkich. Akcja toczy się bardzo szybko, nie można się nudzić. Powieść czyta się w mgnieniu oka, bardzo wciąga. Język zrozumiały, czytelny dla przeciętnego czytelnika.

Akcja zaskakująca. Nie spodziewałam się, że przyjaciołom uda się uratować Kevina. Niestety po schwytaniu ich przez majora Harveya i jego podejrzeniach jedna z dziewczyn musiała zginąć. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, miałam nadzieję, że wszyscy przeżyją, jednak stało się inaczej.

Z niecierpliwością czekam, aż będę miała możliwość przeczytać dalsze części moich ulubionych bohaterów. Mam nadzieję, że i tym razem pojawią się zaskakujące zwroty akcji i interesujące momenty.

,,Jutro 3. W objęciach chłodu" to doskonała opowieść dla wszystkich miłośników serii ,,Jutro" i dobrych powieści.

Moja ocena : 10/10


3 komentarze:

  1. Agatoo czekam na Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jeśli znowu napiszę, że zbieram się do pierwszego tomu, wyjdę na kogoś doszczętnie pozbawionego książkowej determinacji. niestety, ponieważ mieszkam w małym miasteczku bez ani jednej księgarni, nie mam kiedy pojechać do większego miasta choćby z Empikiem, to nie wiem kiedy uda mi się go faktycznie przeczytać. :(

    OdpowiedzUsuń