Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 stycznia 2013

,,Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety” Kate Hanley

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 240
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, SensusKażdy z nas miewa w życiu sytuacje stresujące, z którymi musi się zmierzyć. Nie zawsze jest to jednak takie proste, jakby się wydawało. Książka Kate Hanley z zastosowaniem pozycji z jogi ma nam w tym pomóc.

Rozmowa kwalifikacyjna dla wielu z nas związana jest z dużym stresem. Każdy stara się zrobić, jak najlepsze wrażenie, aby zostać przyjętym. Najważniejsze jest, aby nie dać poznać po sobie, jak bardzo zależy nam na tej posadzie. Warto też rozglądać się po otoczeniu, aby zauważyć, co sądzą nasi przyszli pracodawcy.

Nie jeden raz zdarzyło nam się zaspać. Jesteśmy wtedy strasznie zdenerwowani, zwłaszcza wtedy, gdy jesteśmy już spóźnieni. Warto pomyśleć wtedy o tym, aby nie być głodnym, niż , żeby ładnie wyglądać. Szybko można umyć owoc i go zjeść, do pracy wziąć ze sobą paczkę wyłupanych orzechów. Dzięki temu będziemy najedzeni, a tym samym gotowi do działania.

Ból menstruacyjny to utrapienie każdej kobiety. W niektórych krajach ten czas jest uważany za niezwykle ważny i wiąże się z odpoczynkiem. Jednocześnie wiążę się też z bólem. Dzięki ćwiczeniom możemy sobie trochę ulżyć.

Autorka od lat interesuje się jogą, choć nie uważa się za jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie. Cały czas jednak dalej się kształci i doskonali swoje umiejętności.

W książce opisanych jest wiele sytuacji, w których ćwiczenia z jogi mają nam pomóc w uporaniu się ze stresem i złymi emocjami. Moim zdaniem autorka chciała zawrzeć, aż za dużo zdarzeń w jednej książce, przez co stała się ona chwilami nużąca, a na końcu wręcz nudna. Mimo wszystko Hate Hanley pisze w sposób zrozumiały, czytelny, z dawką zdrowego humoru. Książka bardzo mi się podobała, choć z jogą do tej pory nie miałam wiele wspólnego.

,, Twój podręczny uspokajacz. Niezbędnik każdej kobiety” to wspaniała pozycja dla osób, które zmagają się w życiu z wieloma sytuacjami stresowymi, spodoba się także miłośnikom jogi.

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


10 komentarzy: