Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 marca 2013

,,Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach” Paweł Droździak , Renata Mazurowska

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 256
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Sensus


Coraz więcej powstaje książek prowadzonych w formie dialogu. Do takich pozycji należy także ,,Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach”. Rozmowa autorów została dogłębnie przemyślana, pytania zostały trafnie zadawane, dialog okazał się, jak najbardziej udany.

Wielu ludzi stara się nie podejmować relacji z innymi. Z czego to wynika – dokładnie nie wiadomo Niektórzy obawiają się odrzucenia, inni wolą pozostać skryci, przyczyn jest wiele. Autorzy jednak starali się je dogłębnie przeanalizować i sprawić, aby czytelnicy spojrzeli na swoje życie inaczej. Relacje międzyludzkie są potrzebne każdemu z nas!

Najtrudniej chyba otworzyć się przed kimś z rodziny, nawiązać z nim szczery i prawdziwy kontakt, bez zakłamania, zatajania niektórych faktów. Relacje matki z córką w wielu rodzinach nie są takie, jakie powinny być. Kobiety nie traktują się, jak prawdziwe przyjaciółki, a należy do tego dążyć. Porównanie młodej dziewczyny do jej matki powoduje oburzenie, nie wzbudza pozytywnych emocji.

Paweł Droździak i Renata Mazurowska skupili się na wielu relacjach, np. córki z ojcem, czy partnerem. Każda z nich jest na tyle ważna, że warto o nich mówić.

Pozycja napisana jest w sposób zrozumiały, przeczytałam ją szybko i z wielką przyjemnością. Czas przy niej minął mi błyskawicznie.

Coraz więcej spotyka się książek z dialogiem dwojga osób, jako sposobem narracji. Uważam ten zabieg za bardzo udany, dzięki niemu możemy poczuć się, jakbyśmy osobiście przysłuchiwali się rozmowie.

,,Blisko, nie za blisko. Terapeutyczne rozmowy o związkach” to doskonała pozycja dla czytelników, których interesują relacje interpersonalne i chcą zgłębić swoją wiedzę na ten temat. Książek o tej tematyce powstaje wiele, jednak moim zdaniem warto przeczytać kilka i wyrobić sobie swoje zdanie na dany problem. Ja właśnie zamierzam tak uczynić!

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu4 komentarze: