Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 22 marca 2013

,,Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu” Barbara Dąbrowska-Górska, Magdalena Jarzynka, Ewa Sypnik-Pogorzelska

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 272
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Sensus

Z dziennikiem diety spotkałam się po raz pierwszy w życiu, w ogóle nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Na tą książkę trafiłam przez przypadek, nie jestem przekonana do tego typu pozycji, choć być może kiedyś zmienię zdanie.

Zrzucić wagę można o wiele szybciej, jeśli prowadzi się odpowiednie zapiski. Podobno spadek jest, aż o 50 % większy. Ważny jest także ruch fizyczny. Najlepsze BMI jest pomiędzy 20-22.

Warto też zastanowić się, dlaczego chcemy schudnąć. Zapomnijmy o cyfrach i pomyślmy choć przez chwilę o sobie. Ważne jest, aby dobrze czuć się w swoim ciele. Kilogramy o tym nie świadczą!

Pokazane są przykładowe zapiski, do których warto się stosować. Nasze informacje powinny być bardzo konkretne. Znajduje się też kilka przepisów, dziennik można też uzupełnić o swoje ulubione dania.

Wstęp jest krótki, aczkolwiek treściwy. Nie ma zbędnego mydlenia oczu, jak to szybko się schudnie. Optymalna utrata to 0,5-1 kg tygodniowo i tego warto się trzymać !

Pozycja spodobała mi się na tyle, że mogę ją z czystym sumieniem polecić innym, którzy chcą zrzucić kilka kilogramów.

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu6 komentarzy:

  1. Gdzies juz o tm dzienniku słyszałam. Szczerze mówiąc dla mnie to wyrzucona kaska, bo przeciez można samemu taki dziennik stworzyć. w każdym razie mnie osobiscie było by szkoda pieniędzy, aczkolwiek podejrzeć bym podejrzała:)

    OdpowiedzUsuń