Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 kwietnia 2013

,,Anioły” Elżbieta Dziemidowicz

Wydawnictwo: WFW
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 194
Półka: posiadam
Do kupienia: WFW
Twórczość autorki do tej pory była mi nieznana, jednak nie żałuję, że postanowiłam zapoznać się z tą pozycją. Nie zabraknie w niej życiowych decyzji, ale także odrobiny magii.

Książę Andrzej po śmierci swojej żony Anny związał się zielarką Irys. Kobieta nie była przekonana do tego małżeństwa, różniły ich pozycje społeczne, które zajmowali. Mężczyzna jednak nie zwracał uwagi na dobra, które posiadała. Miłość w związku była dla niego najważniejsza. Po latach na świat przyszła ich córka – Ibiz. Życie dziewczyny zmieniło się, gdy pewnego dnia, jako nastolatka, spotkała na ulicy Cygankę.

,,Jesteś wybrana spośród wielu na tej ziemi. Pan wyznaczył ciebie do pokonania największego zła na ziemi – zła, które jest w człowieku. Swoją miłością do człowieka musisz zasiać przynajmniej na jakiś czas dobro w jego sercu. Do wykonania posłannictwa ziemskiego otrzymasz w darze od Boga mądrość, miłość, dobroć i urodę. Przyjdzie czas, że na swojej drodze życia spotkasz dwóch mężczyzn zakochanych w tobie.” Str. 40

Dziewczyna wyszła za mąż za Roberta, który jej się oświadczył. Otrzymała także błogosławieństwo matki. Mężczyzna jednak często wyjeżdżał na 5, 6 miesięcy. Ibiz czuła się samotna, dlatego, gdy spotkała Henry’ego nie wiedziała, jak postąpić…

Gdy tylko zauważyłam zapowiedź tej książki wiedziałam, że będzie ona musiała się znaleźć na mojej półce. Gdy tylko do mnie dotarła od razu zabrałam się za jej czytanie. Doskonale umilała mi przedpołudnie, podczas jej lektury nie nudziłam się ani chwili. Autorka pisała w sposób prosty, lekki. Można zauważyć, że całą opowieść napisała z sercem, włożyła w nią wszystkie swoje najlepsze umiejętności.

Sam tytuł także jest po części symboliczny. Rzadko czytam książki o tej tematyce. Tym razem jednak postanowiłam dać jej szansę i się nie zawiodłam. Jeśli jeszcze kiedyś trafię na inną pozycję Elżbiety Dziemidowicz bez chwili wahania się na nią skuszę.

,,Anioły” to pozycja warta uwagi, przeznaczona jest raczej dla nieco starszych czytelników. Myślę, że po jej zakończeniu poczujecie się usatysfakcjonowani!

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwuKsiążka została przeczytana w ramach wyzwania6 komentarzy: