Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 kwietnia 2013

,,Prosiaczek Fryderyk" od 17 kwietnia już w sprzedaży!

"Fryderyk – najmniejsza i najmądrzejsza świnka na farmie państwa Beanów, to główny bohater wielotomowego cyklu Waltera R.Brooksa. Jest nieco leniwy, ale odważny i obdarzony wielkim sercem. Fryderyk jest wielbicielem literatury, detektywem, redaktorem gazety, a nawet pilotem. Wraz z przyjaciółmi prosiaczek realizuje kolejne projekty, wyprawia się na wakacje, zakłada bank, prowadzi gazetę i ustanawia Pierwszą Republikę Zwierzęcą. Na farmie mieszkają również inne zwierzęta. Kot prózny do granic absurdu, kogut doprowadzający Fryderyka do rozpaczy, krowy prowadzące długie dyskusje czy podstępny gang szczurów."

Serię cechuje spora dawka humoru. Opowiada o tym, co w życiu najważniejsze - przyjaźni, odpowiedzialności, odwadze oraz szczerości. Mimo tego, iż seria zbierała pozytywne recenzje, na długie lata zniknęła z księgarń. Jednakże naciski fanów kochających przygody mądrego Fryderyka sprawiły, że postanowiono na nowo wydać całą serię. Została ona jednak odpowiednio uwspółcześniona przez córkę autora, aby była bardziej przystępna w obecnych czasach. Ważne jest jednak to, że nadal zachowuje ona oryginalny charakter dzieła dzięki doskonałemu tłumaczeniu pana Stanisława Kroszczyńskiego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz