Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 11 kwietnia 2013

,,Na skrzydłach czasu” Aleksandra Kromp

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 310
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani, Merlin
Thrillery to gatunek, po który sięgam wyjątkowo rzadko, gdyż jego czytanie muszę sobie dawkować.  Tym razem postanowiłam skusić się jednak na pozycję pt. ,,Na skrzydłach czasu” Aleksandry Kromp. Z twórczością autorki zapoznałam się po raz pierwszy, więc nie za bardzo wiedziałam, czego spodziewać się po twórczości pisarki.

Maida od lat była związana z Alexem, mieli 5-miesięczną córeczkę. Pewnego dnia jednak wszystko miało się zmienić. Partner kobiety nie działał legalnie, Ragmer otrzymał polecenie, aby go zabić. Miała także zginąć Maida i ich dziecko. Kobietę udało się jednak uratować. Cofnęli się o 4 lata wstecz, kiedy bohaterowie mieli się dopiero zapoznać. Być może bohaterce udało się zmienić przyszłość…

Coraz więcej powstaje książek z motywem anioła, który pojawia się w najbardziej odpowiednim momencie, czy elementem przenoszenia się w czasie, aby zdarzenia, które miały już miejsce, potoczyły się inaczej. Pomysł jest jeszcze o tyle nowatorski, że nie znudził się czytelnikom, jednak z czasem może się tak stać. Autorzy bardzo często zaczynają powielać pewne, wykorzystane już schematy…

Dość długo zwlekałam z przeczytaniem tej książki, jednak, gdy już zaczęłam nie mogłam się od niej oderwać. Fabuła wciągnęła mnie już od pierwszych stron, powieść jest naprawdę ciekawa. Autorka pisała w sposób prosty, pozycja to z pewnością jeden z lepszych thrillerów, jaki przeczytałam. Strony przelatywały mi błyskawicznie.

Pomysł z cofnięciem się w czasie nie był zbyt może nowatorski, jednak wniósł wiele nowego do tej pozycji. Główna bohaterka, Maida, mogła spojrzeć na niektóre sprawy inaczej. Poznała także wiele faktów ze swojej przeszłości, o których nie miała pojęcia.

Książka nie była, aż tak straszna, jak niektóre thrillery. Uznałabym ją raczej za dobry kryminał z kilkoma mrocznymi wątkami, które miały zostać rozwiązane w kluczowej scenie powieści. Czy poprzez cofnięcie się w czasie udało się uniknąć tragedii? Przekonajcie się sami!

,,Na skrzydłach czasu” to dobrze napisany kryminał, który spodoba się miłośnikom tego gatunku!

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu
Książka została przeczytana w ramach wyzwania Trójka E-Pik - kryminał pisany kobiecą ręką
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz