Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 kwietnia 2013

,,Avo. Mozaika” Adam Piechota

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 360
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani, Merlin
Ostatnio coraz częściej stawiam na polskich autorów. Tak było i tym razem. Pozycja Pana Adama Piechoty zaintrygowała mnie swoim opisem, postanowiłam dać jej szansę. Po otrzymaniu przesyłki od razu nie zabrałam się za czytanie tej książki, postanowiłam dać sobie czas. Gdy poczułam, że jestem gotowa na tą książkę – zaczęłam ją czytać. Mój zapał w stosunku do tego thrilleru jednak szybko osłabł…

Dwóch nieznajomych mężczyzn podczas gry w szafy postanowiło założyć się o życie jednego z bohaterów. Prawo zabraniało im zakładania się, jednak postanowili je złamać. Jeden z nich miał wygrać…

Tymczasem w pewnym mieszkaniu mieszkała kobieta wraz z ptakiem i kotem Behemotem. Po powrocie do domu nie była w najlepszym nastroju. Źle potraktowała kota, który czekał na jedzenie. Anna była załamana. Jej ukochany mężczyzna nie miał do niej zaufania, nie chciał jej wyjawić powodu, przez który był przygnębiony. Gdy chciała odwrócić drewnianą ramkę z jego zdjęciem zauważyła, że przedmiot zniknął. Widziała go pół godziny wcześniej. Pomimo przeszukania całego mieszkania ramki nie udało się odnaleźć…

Książka nie spodobała mi się już od pierwszych stron. Być może było to spowodowane specyficznym językiem autora, przez który niewiele mogłam zrozumieć z czytanej przeze mnie pozycji. Zwłaszcza rozmowa dwóch nieznajomych we wstępie wydawała mi się zupełnie nie na temat.

Thrillery dawkuję sobie, gdyż nie mogę ich czytać za często. Ostatnio jednak udawało mi się trafić na zaskakująco dobre pozycje. Tym razem jednak się zawiodłam… Pozycja nie spełniła moich oczekiwań. Przeczytałam ją po części z musu, choć z czasem akcja zaczęła się coraz bardziej rozwijać. Po pewnym czasie moje zainteresowanie tą książką rosło, jednak jeszcze nie na tyle, by uznać ją za wyjątkowo dobrą.
Nigdy wcześniej nie czytałam nic tego autora, więc za bardzo nie wiedziałam, czego mogę się po tej pozycji spodziewać. Nie czuję się do końca usatysfakcjonowana tym, co otrzymałam.

,,Avo. Mozaika” to dość dobrze napisany thriller, który być może Wam się spodoba, nie mogę jednak za nikogo podjąć decyzji. Zadecydujcie sami, czy warto dać tej książce szansę !

Moja ocena : 6,5/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz