Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 kwietnia 2013

,,Chwila nieuwagi” Agnieszka Niezgoda

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 268
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani, Merlin


Agnieszka Niezgoda od lat marzyła o napisaniu własnej książki. Jej marzenie w końcu się spełniło. ,,Chwila nieuwagi” to udany debiut literacki. Autorka mieszkała nad wybrzeżem, od kilku lat jej stałym miejscem zamieszkania stała się Warszawa.

Julka od niedawna zamieszkiwała wraz ze swoją przyjaciółką Patrycją. Studiowała zarządzanie, w akademiku koszty się zmniejszały, jednak postanowiła zgodzić się na ofertę koleżanki. Miała do przygotowania ważny referat, postanowiła się odstresować.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi postanowiła pojeździć rowerem po lesie. Niestety, doszło tam do niemiłego incydentu. Zderzyła się z biegającym tam Jarkiem. Julka doznała kilku obrażeń, nie mogła chodzić. W dodatku obawiała się, że nieznajomy mógł mieć wobec niej nieczyste intencje…

Po książkę sięgnęłam z wielkim zainteresowaniem, ciekawością i nie zawiodłam się ! Sam opis wydał mi się na tyle ciekawy, że postanowiłam dać tej pozycji szansę. Nie żałuję, że się z nią zetknęłam, z pewnością jeszcze długo będę ją miło wspominała. Powieść należy do literatury młodzieżowej. To lekka historia, która spodoba się nie jednemu z nas.

U autorki można zauważyć doskonały warsztat literacki przez co ,,Chwilę nieuwagi” pochłonęłam w tempie ekspresowym. Trochę zwlekałam z rozpoczęciem czytania, jednak, gdy już to nastąpiło nie mogłam się od niej oderwać. Wszystko napisane prosto, zrozumiale, zaskakująca fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji. Dialogi, jak najbardziej młodzieżowe, naturalne, nie wymuszone, co się czasami zdarza.

Bardzo cieszę się, że autorka spełniła swoje marzenie i napisała tą pozycję. Jeśli w przyszłości ukażą się jeszcze inne jej powieści z wielką przyjemnością także się z nimi zapoznam !

,,Chwila nieuwagi” to pozycja skierowana raczej do nastolatków, choć moim zdaniem spodoba się także trochę starszym czytelnikom. Jest to lekka lektura na leniwy wieczór, którą mogę z czystym sumieniem polecić !

Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu8 komentarzy:

 1. Pozycja, jak najbardziej warta uwagi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. :) dobijam 30tki, a czytam ostatnio Musierowicz, więc chyba ta książka też mi podpasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z lekkich pozycji polecam wam źle wydrukowane życie też Wydawnictwa Novae res.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna, przyjemna, lekko się czyta.

  OdpowiedzUsuń