Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

,,Perwersjonistka” Julia Kruk

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 240
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, Czarna Owca

Ostatnio literatura erotyczna przeżywa prawdziwy rozkwit, na który i ja nie pozostaję  obojętna. Po zapoznaniu się z wcześniejszymi pozycjami, które ukazały się dotychczas z cyklu Czerwonej Serii z wielką ochotą sięgnęłam po ,,Perwersjonistkę”, która okazała się inna, niż pozostałe. Czy odmienna znaczy gorsza? Przekonajcie się sami !

Ta pozycja jest inna, niż  wszystkie. To nie powieść z kilkoma wątkami, w których dużą rolę odgrywa seks. To zbiór opowiadań o kobiecych fantazjach. Już na początku poznajemy Ewę, matkę i żonę, która nie spełnia się seksualnie ze swoim mężem, który ma złe doświadczenia z młodości. Kobieta decyduje się na spełnianie swoich fantazji erotycznych z mężczyzną o wiele od niej starszym. Czy taki ,,zabieg” przywróci żar w jej związku? Czy jeszcze będzie szczęśliwa?

Język miejscami nieco wulgarny, jednak otoczka stworzona przez autorkę rekompensuje to. Historie zostały opowiedziane w taki sposób, że czytelnik bez problemu wczuł się w sytuację bohaterek, które zostały umieszczone w tekście.

Ta pozycja literatury erotycznej była różni się nieco od innych, które do tej pory udało mi się przeczytać. Szczerze mówiąc cieszy mnie to, że każda z książek jest inna. Gdyby były identyczne bardzo łatwo można by popaść w monotonie i czytanie tych powieści nie byłoby już dla nikogo przyjemnością.

W czasach, gdy schematy są powielane w wielu książkach indywidualność jest bardzo ceniona. Bardzo cieszę się, że Pani Julia Kruk stworzyła zupełnie odmienną od reszty powieść z tego gatunku.

,,Perwersjonistka” to historia inna, niż wszystkie, co nie znaczy, że gorsza.  Nie można oceniać jej, ani klasyfikować razem z pozostałymi z tego gatunku. Jak już wspomniałam – każda z książek jest inna i za to duży plus dla autorów !

Moja ocena : 6,5/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu 8 komentarzy:

 1. Jak dla mnie rewelacja!wulgarny język mi nie przeszkadzał, w łóżku też jestem wulgarna, trochę drażniły mnie sztuczne penisy na pasie w co drugim opowiadaniu ;) dziękuję za wygraną książę!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że tak mało o niej napisałaś. Książka czeka sobie na mojej półce, nie wiem, czy zdążę ją jeszcze w tym miesiącu przeczytać, ale liczę na ciekawą lekturę.
  I jeszcze taka mała uwaga, która mi się rzuciła w oczy. Nie musisz kilka razy powtarzać, że książka jest inna niż pozostałe. Po przeczytaniu pierwszego takiego zwrotu zakodowałam go w swoim mózgu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, nieco przegięłam chyba z tym stwierdzeniem.

   Usuń
  2. Możesz zmienić słowo inna na "różni się nieco od innych" albo "wyróżnia się na tle książek erotycznych", bo o nich tu mowa. I wówczas Twoje zamierzenia zostają, a zwroty się nie powtarzają ;)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna, jednak trudna książka. Tylko za fabułę daje spory plus, bo można powiedzieć że to jest wyróżniająca się jej cecha!

  OdpowiedzUsuń