Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

,,Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka” Ewa Kozyra-Pawlak, Paweł Pawlak

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 40
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin, MatrasNa tą pozycję trafiłam przez przypadek. Jednak, gdy już zauważyłam, że taka istnieje nie wahałam się ani chwili i także postanowiłam ją przeczytać.


Głównym bohaterem książki jest tytułowy zając Grajek, któremu zaczął przeciekać domek. Postanowił udać się po poradę do swoich przyjaciół, na których zawsze mógł liczyć. Tylko czy skorzystał z ich dobrych rad? O tym przekonajcie się sami!


Książka może nie za gruba, jednak zawierająca jakże cenne wartości w życiu każdego dziecka. Już od najmłodszych lat warto wiedzieć o tym, że niektóre osoby są nam bardzo życzliwe, bliskie, że są naszymi przyjaciółmi. Książeczka ma pomóc w uświadomieniu młodszym czytelnikom tego, jak ważna jest pomoc innych szczególnie w momentach, gdy jej nie oczekujemy.


Całości dopełniają przepiękne fotografie, które cieszą oko nie tylko dziecka. Ja sama byłam nimi zachwycona. Nigdy wcześniej nie czytałam żadnej pozycji tych autorów, jednak w przyszłości z pewnością to zmienię. Ta bajka, jak najbardziej, jest warta uwagi!


,,Piękna i mądra bajka o troskach zająca Grajka” to przepiękna opowieść o sile prawdziwej przyjaźni, tak rzadko spotykanej w naszych czasach.


Moja ocena : 9/10

Za egzemplarz książki dziękuję 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz