Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 maja 2013

Nasze ulubione wydawnictwa.


Pewnie też tak macie, że wśród wszystkich istniejących wydawnictw są takie, za których książki dalibyście się pokroić. Znacie ich wartość i często kupujecie wydawane przez nie pozycje. Ja również nie jestem wyjątkiem ;) Wiadomo, czytam raczej wszystko, jednak powieści niektórych Wydawców są na liście must have !

Niestety, nie jestem w stanie ocenić, które jest mi najbardziej bliskie, dlatego pozwólcie, że przytoczę kilka, kolejność losowa.

 Wydawnictwo Dreams za cudowne książki wydawane dla młodzieży. Sposód ich oferty wydawniczej zachwyciły mnie już takie książki jak ,,Dotyk Gwen Frost", ,,Pocałunek Gwen Frost" , ,,Sny" , czy ,,Ceremonia". W najbliższych planach mam ,,Dotyk", ,,Baśniarza" , ,,Tam, gdzie śpiewają drzewa", a także ,,Spojrzenie elfa".
 W tym Wydawnictwie szczególnie cenię sobie Serię Moondrive, która niejednokrotnie mnie zachwyciła. Na zawsze w mojej pamięci pozostanie ,,Dotyk Julii", saga ,,Klątwa tygrysa", czy wydana w innej serii ,,Krwawa jutrznia". To powieści, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż Wydawnictwo Otwarte ma bardzo szeroką ofertę wydawniczą.


 Wydawnictwo Czarna Owca cenię sobie przede wszystkim za Czerwoną Serię, a także za Czarną Serię i świetne kryminały skandynawskie. Młodzieżówkami tego Wydawcy także nie pogardzę.


 Egmont już nieraz zachwycił mnie swoimi książkami fantastycznymi, czy przygodowymi, ich główni odbiorcy to raczej nastolatkowie, choć i młodsi czytelnicy znajdą dla siebie świetne bajki, kolorowanki, czy pozycje przeznaczone do nauki języka angielskiego już od lat 3.


 To wydawnictwo cenię sobie za wydanie naprawdę ogromnej ilości książek z cyklu ,,Historie prawdziwe", które lubię czytać, gdy najdzie mnie na to ochota. Są one bardzo autentyczne, niekiedy wzorowane nawet na osobistych przeżyciach pisarza.


 Wydawnictwo Znak niewątpliwie także zalicza się do moich ulubionych. Zawsze znajdę tam jakąś ,,perełkę", którą koniecznie muszę nabyć. Nakładem tego Wydawcy ukazały się śmietne pozycje Paula Richarda Evansa, czy Erica Emmanuela Schmitta. Ich książki kupuję w ciemno, gdyż wiem, że nigdy się nie zawiodłam !


 Wydawnictwo literackie zachwyca swoich czytelników literaturą młodzieżową ( np. seria ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ) , kobiecą ( powieść Debbie Macomber, czy Alice Munro), czy też fantastyką ( Gennifer Albin ). Te powieści śmieszą i bawią, ale zarazem zmuszają do zatrzymania się na chwilę, zastanowienia się nad naszym życiem, zmienienia czegoś.

A jakie są Wasze ulubione wydawnictwa?

Post na ten temat ukazał się także u :

21 komentarzy:

 1. I ty także masz odmienne wydawnictwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja preferuję wymienione przez Ciebie: Moondrive oraz Egmont :) nie pogardzę również Jaguarem czy Papierowym Księżycem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Papierowym Księżycem to jest tak, że mnie czarują te pozycje, ale chyba żadnej nie czytałam ;D

   Usuń
 3. Kilka się pokrywa, choć mamy różne typy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Egmont i Znak. Teraz kupiłam Chustkę (Znak) i w tygodniu zabiorę się za czytanie. Z Egmont kupuję sporo książek Maluchowi. Ale z dziecięcych wydawnictw najbardziej lubię chyba Dwie Siostry.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ,,Chustkę" właśnie czekam, wiem, że to będzie trudna lektura, ale nie mogę przejść koło niej obojętnie.

   Usuń
 5. Też bym nie umiała określić kolejności według najlepszego wydawnictwa. Ja lubię Dreams, Papierowy Księżyc, Jaguar, Publicat, Świat Książki, również Egmont, MAG i Fabryka Słów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nasza Księgarnia i Siedmioróg. Zwłaszcza to ostatnie ma rewelacyjny dział marketingu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zwracam uwagi na wydawnictwa, z trudem zapamiętuję autorów:-p

  OdpowiedzUsuń
 8. Od lat uwielbiam Naszą Księgarnię. Może przez sentyment do książek z mojego dzieciństwa. A może też dlatego, że odkąd odkryłam ich internetowy sklep i przesympatyczną, rzetelną obsługę, z wielkim uśmiechem do nich wracam po kolejne książki. Bo mają świetne oferty dla dorosłych (bardzo lubię ambitną literaturę z serii "Kontrapunkt" oraz całe mnóstwo innych powieści) i dla dzieci (z czego cieszy się moja córka). No i... zdarza im się wysłać książki (choć nie jestem recenzentką, tylko zwykłym klientem) nawet tydzień przed premierą :D

  Uwielbiam też ofertę (i obsługę) Prószyńskiego i S-ki. Od lat kolekcjonuję serię "Na ścieżkach nauki" (szczególnie matematyka, fizyka, astronomia mnie interesuje), ale też zaopatruję się u nich w beletrystykę. Nigdy się nie "przejechałam" na nich w żadnych aspekcie bycia klientem-czytelnikiem.

  Nie wiem, jak to jest współpracować z wydawnictwami jako ich recenzent, bo to pewnie swoimi prawami się rządzi. Ale jako "zwyczajny czytacz" mogę dodać jeszcze to, że najlepiej kupować książki bezpośrednio u wydawcy. Na dzień dzisiejszy raczej wszystkie mają swoje sklepiki (internetowe przede wszystkim) i wspaniałą literaturę można dostać po cenach producenta, bez koszmarnie wielkiej marży. No i dla stałych klientów, często-gęsto wydawnictwa przyznają rabaty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, Prószyński też ma fajne ;) Tobie już muszą przedpremierowo, jak stała klientka !

   Usuń