Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 czerwca 2013

Lekkie książki na wakacje.Wakacje już chyba każdy zaczął, a wiadomo, że wtedy i więcej czasu, i pośpiechu nie, a i przemęczać się nikt nie lubi, dlatego ja wtedy stawiam na lekkie pozycje. Zresztą, pod koniec roku akademickiego też miałam tylko na nie ochotę, nie wymagają myślenia, oczywiście nikogo nie obrażając ;)

Ja stawiam głównie na powieści obyczajowe w takich momentach i nie ważne jest wydawnictwo, czy seria. Muszę jednak wspomnieć ( nie jest to reklama tylko moje subiektywne odczucia ), że wyd. Mira Harlequin i jego nowa seria KISS wyszło naprzeciw wymaganiom czytelniczek. Ja czytałam pierwsze 2 tomy i jestem zadowolona. Dodatkowo ich seria ,,New York Times" również doskonale mnie odpręża, na koniec cykl 3 opowieści ,,Opowieści z pasją" również doskonale się nadaje na leniwe wieczory.

A z innych propozycji, mogę Wam polecić np. ,,Dom na Sycylii", które wyszło pod nakładem Wyd. Literackiego, czy ,,Bo we mnie jest ex" (aktualnie czytam) Zysk i S-ka. 

Właściwie to każdego coś innego relaksuje, nie można więc podać uniwersalnej liczby lektur, które mają za zadanie nas odprężyć. A Wy jakie książki/tytuły wybieracie? ;)

Post na ten temat ukazał się także u :

- Upadły czy Anioł
- Milena

13 komentarzy:

 1. A ja czytam co mi wpadnie w ręce :) Obecnie "Zrozumieć bez słów" Nancy Rossiter :) "Lato na Sycylii" czeka w kolejce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja w te wakacje stawiam na klasykę, chociaż nie tylko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja jestem na etapie młodzieżowych przygodówek pióra Agnieszki Stelmaszyk z cyklu "Kroniki Archeo".

  OdpowiedzUsuń
 4. Nom, wakacyjna lektura musi być lekka i przyjemna. Nie wyobrażam sobie czytania na plaży książki o tematyce politycznej (:

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja w czasie wakacji lubię czytać ambitne książki :) jak jestem zrelaksowana to więcej wymagam od siebie i literatury :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio byłam w bibliotece miejskiej i wypożyczyłam sobie książkę i nawet mi się spodobała - czytam ; ).
  Pozdrawiam !.

  OdpowiedzUsuń