Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 czerwca 2013

Rozwiązanie konkursu - Zadaj pytanie, wygraj książki ;)

Kochani, ja już mam wakacje, jakkolwiek to zabrzmi, więc zgodnie z obietnicą odpowiadam na Wasze pytania zadane w konkursie ;) Wszystkie były bardzo ciekawe, więc wybór zwycięzcy okazał się bardzo trudny, ale po kolei.


Bacha 85

1. Z czego łatwiej byłoby Ci zrezygnować, z czytania, czy z gotowania? Zakładając, że w wyniku pewnych okoliczności z czegoś zrezygnować musisz ;)

Kurczę, chyba z gotowania jednak, ale z ogromnym bólem serca. Książki są mi jednak bliższe, a gotowym jedzeniem też mogłabym się ewentualnie zadowolić.

2. Twoja ulubiona czekolada to...?


Obojętnie jaka, byle z orzechami ;)


Aleks andra

1. Jakie są Twoje wymiary?

Nie wiem, bo się nie mierzę, ale w ramach rekompensaty mogę zamieścić swoje zdjęcie :)2. Czy masz chłopaka/partnera/męża?

Obecnie nie.

Nati711

1. Skąd taka pasja się wzięła u Ciebie? Chodzi mi o gotowanie!

U mnie to jest tak, że jak coś sobie postanowię to to zrobię. Z gotowaniem było tak samo, to był impuls, chwila i już, piekłam ciasto ;D

2. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?


Nauczycielką matematyki ;)

Kobra secretbooks

1. Jaką potrawę, jako dziecko, uwielbiałaś najbardziej?

Myśę, że zupę mleczką z ziemniakami i gzikiem ;)

2. Wyobraź sobie, że możesz przeczytać tylko jedną książkę rocznie. Czym byś się kierowała przy jej wyborze?


Oj, trudne pytanie. Z pewnością chciałabym, żeby była jakaś wybitnie dobra i aby jej lektura sprawiła mi przyjemność.

Ania notuje

1. Jak to się stało, że zaczęłaś nałogowo czytać? Tzn.: od kiedy i z jakiego powodu zaczęłaś kochać książki?

Książki uwielbiałam już najmłodszych lat. Gdy jeszcze sama nie potrafiłam czytać robiła to mama, potem pochłaniałam wszystkie lektury, a gdy poszłam na studia z braku innych zajęć, że tak powiem zaczęłam czytać wszystko, co mi wpadło w ręce i tak już mi zostało do dziś, mimo, że czasu mam mniej.

2. Czy miałaś kiedyś "przymusowy odwyk od książek"? Brak czasu, brak książek pod ręką... Jeśli tak, to jak się wtedy czułaś? Potrafiłaś zająć się czymś innym czy czułaś "literacki głód"?


Chyba nie miałam dłuższej przerwy od książek, zawsze, gdy gdzieś jadę staram się zabrać ze sobą kilka pozycji, a jeśli one mi nie wystarczają nie potrafię się opanować przed wizytą w księgarni.

Pręgusek

1. Lubisz czytać i gotować jednocześnie? Tzn, jedną ręką mieszasz coś na patelni a w drugiej trzymasz książkę i się zaczytujesz?

Nie mam takiego zwyczaju, albo oddaję się książkom, albo gotowaniu ;) Ale np. czytając książkę lubię w między czasie wyskoczyć coś przygotować ;)

2. Wyobraź sobie, że siedzisz w więzieniu (:D) i za kilka godzin czeka Cię kara śmierci (:DD_. Przysługuje Ci jedno "widzimisie" wybierasz przeczytanie książki (wcześniej nie mogłaś tego zrobić) czy ugotować coś po raz ostatni? :))


Chyba jednak w tym przypadku ugotowałabym coś ostatni raz, żeby zapamiętać mój ulubiony smak ;)

Anna Kaczmar

Otwierasz lodówkę, a tam tylko: ananas, powidła i śledzie. 

Niestety, ale nie wiem, co by z tego mogło powstać. Niemniej, chętnie się dowiem, jeżeli posiadasz jakąś tajną recepturę ;)

Nevermore BVOTT

1. Jeśli miałabyś opisać siebie używając tylko tytułów książek, jakie by to były?

Nie nawiązując do treści książki to taki tytuł, jak ,,Zmyślona".

2. Jaka potrawa najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość?


Ojej, pomieszanie z poplątaniem. Z jednej strony skryta, z drugiej, jak już zaufam to oddana do śmierci. Takiej potrawy chyba jeszcze nie wymyślono :) Jeśli się mylę to proszę uświadomcie mnie.

Alojka

Gdybyś była bohaterką książki do jakiego gatunku zaliczałaby się ona?

Powieść obyczajowa ;)

Miłość do gotowania czasami idzie w parze z chęcią robienia tego zawodowo, takie marzenia o własnym lokalu, czy też chciałabyś? Jak by on wyglądał?

Oczywiście, że marzy mi się własny lokal taki jedyny w swoim rodzaju. Oczywiście nie zabrakłoby w nim regałów z książkami dla moli książkowych, którzy mogliby spokojnie usiąść i oddać się lekturze.

Po wielu naradach rodzinnych zdecydowałyśmy, że wygrywa Alojka za swoje 2 pytanie o własnym lokalu. Proszę, napisz na bookandcooking@gmail.com w celu ustalenia nagrody ;)

To by było na tyle, serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i zaglądajcie, bo już niedługo konkurs z okazji roku bloga ;)

6 komentarzy: