Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 sierpnia 2017

,,Wszystkie Twoje marzenia" Agata Czykierda-Grabowska

,,Wszystkie Twoje marzenia" to książka, która przeleżała u mnie blisko dwa miesiące. Gdybym wiedziała, że jest tak dobra, nigdy nie dałabym jej tyle czekać.


Miłość od pierwszego wejrzenia? Takie zjawisko z pewnością nie opisuje tego, co spotkało Maję i Kamila przy ich pierwszym spotkaniu. Rozwścieczona dziewczyna próbująca zepchnąć zepsuty samochód do rzeki? Tego z pewnością jeszcze nie było. Okazuje się jednak, że studentka ma w sobie coś, co niesamowicie przyciąga do niej Kamila, który dopiero zaczyna odnajdować się w warszawskiej rzeczywistości. Wszystko wydawałoby się normalne, gdyby nie jedna z próśb, które musi spełnić chłopak, by dalej móc widywać Maję. Mianowicie, musi jedynie obiecać, że nigdy się w niej nie zakocha i zostaną wyłącznie przyjaciółmi. Rzucona pod wpływem impulsu zgoda z biegiem czasu zaczyna coraz bardziej mu ciążyć. Jak potoczy się dalej przypadkowa znajomość dwójki młodych ludzi, którzy niezwykle siebie potrzebują?

Zapoznając się z ,,Jak powietrze", inną powieścią z gatunku New Adult, przepadłam w twórczości Agaty Czykierdy-Grabowskiej. ,,Wszystkie Twoje marzenia" też mają w sobie niesamowitą magię, udowadniają, jak wiele jest w stanie się poświęcić dla ukochanej osoby. Pokazują, że nawet sprawiająca wiele przykrości przeszłość może zaważyć na naszym przyszłym życiu, ale niekoniecznie musi tak być. Myślę, że pisarka pokazała się swoim odbiorcom z jak najlepszej strony, o czym niewątpliwie świadczy popularność każdej kolejnej wydawanej przez nią książki. W publikacji pojawiają się sceny erotyczne, wszystko jest jednak niezwykle przemyślane i niewulgarne.

,,Wszystkie Twoje marzenia" Agaty Czykierdy-Grabowskiej to kolejna już powieść autorki, od której nie potrafiłam się oderwać. Niebawem ma się ukazać ,,Pod skórą". Jestem niezwykle ciekawa, jak spodoba mi się kolejna młodzieżowa historia stworzona przez tę wybitną polską pisarkę. Życzę sobie i Wam, aby nigdy nie przestawała pisać, bowiem to, co tworzy to nie są zwykłe pozycje, o których zapomnicie po 5 minutach. Dobrze wykreowane historie, bohaterowie zapadający w pamięci i pozostający w niej już na zawsze.

Wpis powstał w ramach współpracy z BookMaster.pl

6 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale może skuszę się na tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam inną powieść tej autorki i byłam zachwycona. Sięgnięcie po tą to tylko kwestia czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo intryguje mnie twórczość tej autorki, zatem mam nadzieję, że poznam ją jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytałam pierwszą książkę i byłam zachwycona. Natomiast czytałam recenzje, że "Wszystkie twoje marzenia" są gorsze od "Jak powietrze" i miałam niemałą rozterkę. Cieszę się, że jednak są osoby, którym się to podobało i zachęcają do lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam autorki, więc chętnie to zmienię. Poza tym wydaje mi się, że lektura może być idelna na zakończenie lata, takie byczenie się z lekturą jest wskazane :0

  OdpowiedzUsuń