Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 czerwca 2018

,,Cała przyjemność po mojej stronie" Natalia Sońska

Natalia Sońska dała się poznać swoim odbiorcom jako autorka niezwykle ciepłych i pokrzepiających powieści. Czy wśród nowości ,,Cała przyjemność po mojej stronie" także taka jest?


Uwielbiam pisarkę tak mocno, że na półce mam wszystkie jej publikacje, choć nie ze wszystkimi się jeszcze zapoznałam. Skuszona jednak nową serią pt. ,,Jagodowa miłość" korzystając z wolnej niedzieli postanowiłam dać szansę najnowszej powieści, czyli ,,Cała przyjemność po mojej stronie". Główna bohaterka, Jagoda Mazurek, od czasów studiów zafascynowała się gastronomią na tyle poważnie, by z czasem rzucić pracę w korporacji i zacząć pracę w cukierni ,,Słodka", znajdującej się w lokalu, który jest jej własnością. Na założenie własnego biznesu nie pozwolił jej mąż, argumentując to zbyt dużym ryzykiem. Podobnie jak związek z nim. Okazuje się bowiem, że zdradza ją. Rozwód wydaje się w tej chwili jedyną rozsądną decyzją.

Tymczasem do ,,Słodkiej" regularnie w każdą niedzielę, a z czasem i częściej zachodzi przystojny Tomasz Krajewski. Mężczyzna pracuje na stanowisku kierownika, ma za sobą burzliwą przeszłość, której codziennie próbuje stawić czoła i wyjść z tej batalii zwycięsko. Początkowo robi to z powodu przepysznych ciast, z czasem jednak... no cóż. Jagoda zawraca mu w głowie. Tylko czy kobieta zdecyduje się na nową znajomość, jeszcze nie ochłonąwszy po ostatnich wrażeniach? Czy Tomek ocknie się z życiowego marazmu i da sobie szansę na nową miłość? Natalia Sońska przygotowała w tej kwestii wiele ścieżek.

,,Cała przyjemność po mojej stronie" to przepyszna historia cukierni ,,Słodka", gdzie sernik jagodowy miesza się z tym przygotowanym z odrobiną chili. To opowieść o sile rodziny, która niekiedy potrafi dać porządnie w kość. To magia znajomości przestawiona na nieco mniej niż 350 stronach. Natalia Sońska po raz kolejny z pomocą subtelności i niezwykłego wyważenia słów pokazuje, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Nawet wtedy, gdy teraz go nie widzimy... W przygotowaniu tom drugi - ,,Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?". Już nie mogę się doczekać.

3 komentarze:

 1. Właśnie kończę czytać tę książkę i bardzo mi się podoba. Recenzja u mnie na blogu pojawi się już niebawem.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś skuszę się na tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 3. jaka kolorowa okładka.

  www.natalia-i-jej-świat.pl

  OdpowiedzUsuń