Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 31 marca 2019

,,Tam, gdzie serce twoje" Krystyna Mirek

Książki dla kobiet czyta się jednym tchem. ,,Tam, gdzie serce twoje" Krystyny Mirek jest jedną z nich.


Nie ma co ukrywać, uwielbiam książki Krystyny Mirek. Już na spotkaniu autorskim w Inowrocławiu było kilka przedpremierowych egzemplarzy, ale niestety, nie zdążyłyśmy ich zakupić. Korzystając z wolnego popołudnia i podróży pociągiem, postanowiłam chwycić właśnie za najnowszą powieść autorki. ,,Tam, gdzie serce twoje" to przepiękna historia o odnajdywaniu samego siebie, przeorganizowaniu życia, zajrzeniu wgłąb własnego serca. To powieść z głębokim sensem, która rzeczywiście wpłynie na nasze życie.

Laura pokochała męża miłością prawdziwą. Niestety, razem w pakiecie otrzymała także niecodziennych teściów. A właściwie apodyktycznego ojca małżonka, który chce wszystkim zarządzać. Nawet tym, kiedy będą mieli dziecko. Tymczasem lata mijają, a upragnionych dwóch kresek na teście ciążowym nie widać. Pewnego dnia czara się przelewa, kobieta wyjeżdża do Sopotu. Czy odnajdzie tam swoje szczęście? Jak zareaguje na to Paweł? Niebagatelną rolę w życiu bohaterki odegra także Albert, dawny poławiacz bursztynów.

Muszę przyznać, że zapoznałam się z tą publikacją z największą przyjemnością. Jest to kawał fantastycznej literatury. Bohaterowie przypominają nas samych, stojących na rozstaju dróg. Czy wybrać stateczne życie u boku znanego męża-lekarza, czy jednak postawić wszystko na jedną kartę i dać sobie szansę na nowy początek. Okazuje się, że nie wszystko jest takie, jak się początkowo wydaje. Wychodzą na jaw skrywane od lat tajemnice, rodzinne niesnaski. Droga do szczęścia będzie niezwykle kręta, ale... najważniejsze to dojść ,,Tam, gdzie serce twoje". Serdecznie polecam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

  1. Z ogromną ciekawością, już wkrótce zabiorę się za lekturę tej książki. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Z literaturą kobiecą jakoś mi nie po drodze, więc sobie odpuszczę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo mi się podobała. W ogóle lubię twórczość tej autorki.

    OdpowiedzUsuń