Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 16 lipca 2019

Uzależnienie od gier komputerowych

Nerwica u dzieci może mieć wiele przyczyn, jednak wiadomo, że w naszych czasach najważniejsze jest chyba uzależnienie od komputera.


Uzależnienie od komputera dotyka wielu nie tylko młodych ludzi. Tablety, nowoczesne komórki, komputery, laptopy - to wszystko wpływa na to, że dzieci naprawdę trudni wygonić od sprzętów elektronicznych. Winę za to ponoszą pewnie też rodzice i ogólnie społeczeństwo. Sama po sobie zauważyłam, że o wiele więcej czasu spędzam obecnie przy komputerze niż jeszcze kilka lat temu.

Kilkanaście lat temu bardzo wciągnęłam się w gry komputerowe, takie, w które można było grać na dowolnej przeglądarce. Wtedy komórki nie były jeszcze aż tak bardzo popularne. Potrafiłam wstać specjalnie przed szkołą by sobie pograć, by nie stracić punktów. Z czasem zaczęło się robić z tego błędne koło. Na szczęście w porę sama się opamiętałam.

Nie każdy jednak ma aż takie samozaparcie. Uzależnienie od gier komputerowych może prowadzić nawet do samobójstwa. Osoby za bardzo wczuwają się w to, co robią i przenoszą to do świata codziennego. Dobrym pomysłem jest wizyta u psychologa, który w porę może nam pomóc. Nie ma się czego wstydzić. Jest to taki sam lekarz, jak dermatolog, czy chirurg.

* lokowanie produktu

4 komentarze:

  1. Pisałam pracę na temat wpływu mediów na dzieci. Teraz mamy bardzo przerażające czasy. I te dzieci z telefonami, tabletami naokoło. Ale duży wpływ mają tutaj rodzice i ich styl wychowania. U mnie jest tak, że synek dostaje tablet w soboty. I to tylko na chwilę. I się stosuje do tych zasad... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety,jest to coraz bardziej poważny i alarmujący problem.

    OdpowiedzUsuń
  3. To bardzo poważny problem naszych czasów.

    OdpowiedzUsuń