Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 lutego 2021

3 propozycje książek od Wydawnictwa Insignis

Dziś przedstawiam Wam 3 propozycje książek od Wydawnictwa Insignis.
`Nie zabiłam mojej mamy, ale pomogłam jej umrzeć. Prawdopodobnie to był największy prezent, jaki kiedykolwiek mogłam jej podarować.

A zarazem sobie. `

Regina Brett powraca! W mocnych, a zarazem uzdrawiających słowach bestsellerowa pisarka portretuje trudną relację rodzic -dziecko; sięga zarówno do pięknych, jak i tych trudnych chwil, kreśląc niezapomnianą historię złości, przebaczenia oraz tego, co zawsze zostaje na końcu - miłości.


Regina Brett w nowej, wspomnieniowej formie snuje opowieść o miłości do mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Swoją książkę dedykuje wszystkim swoim czytelnikom, pragnąc, aby zawsze kochali tkwiące w nich dzieci. Rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes! David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji.
Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu - to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach.
Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych `przypominajek` i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei.
Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długo-terminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek.Thriller Hanni Münzer, autorki niezapomnianej `Miłości w czasach zagłady` i `Marlene`.

`Poławiacze dusz` rozpoczynają czteroksiąg, w którym czytelnicy zakochają się jak w poprzednich książkach Hanni Münzer.

Sekrety Kościoła i jezuitów, morderstwa, porwania i spiski, uwodzicielscy policjanci i szpieg oraz wielka namiętność. A wszystko pod słonecznym niebem Włoch.

W trakcie prac remontowych w willi norymberskiego przedsiębiorcy znaleziono skarb znany z rodzinnych legend. Pod nieobecność gospodarza zajmuje się nim jego brat, biskup Bambergu, ale wkrótce zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach.

Tymczasem w Rzymie śmiertelnie chory generał jezuitów powierza misję związaną z równie sensacyjnym odkryciem sprzed lat młodemu zakonnikowi Lukasowi, bratankowi zamordowanego biskupa. Generałowi nie jest jednak dane umrzeć śmiercią naturalną. Kiedy policja ujawnia ciało, podejrzenie pada na Lukasa, ostatniego rozmówcę denata.

Widocznie komuś bardzo zależy, by sekrety, które mogą spowodować wstrząs w zakonie, Kościele i całym chrześcijaństwie nie zostały ujawnione. Życie Lukasa, jego bliźniaczej siostry Lucie oraz dawnej miłości, dziennikarki Rabei jest w niebezpieczeństwie, i wtedy przebrzmiała namiętność wybucha z nową siłą.

`tylko miłość może jeszcze uratować świat`.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwo Insignis powyższe książki będzie można wylicytować na grupie #AkcjaLicytacjaDlaJustyny

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/732288460855192

Dziękujemy za wsparcie!

10 komentarzy:

 1. Wszystkie trzy zapowiadają się świetnie. Najbardziej zainteresowała mnie ostatnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie weszłabym już w kolejny tom. Umiejscowienie akcji we Włoszech zawsze skusi mnie do sięgnięcia po książkę, garnę się niemal do wszystkiego co włoskie, zwłaszcza jeśli dotyczy mocnych sensacyjnych nut. :)

   Usuń
 2. Pierwsze raz je widzę i muszę przyznać, że zapowiadają się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Poławiacze dusz - w wykonaniu Hanni Münzer mieszanka gatunków świetnie się sprawdziła, pomysł na fabułę okazał się ciekawy, intrygę zgrabnie zapleciono, a bohaterowie pokazali się z wyrazistej i przekonującej strony. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwszą propozycję czytelniczą mam zamiar sięgnąć, nastawiam się się na wymagające, ale satysfakcjonujące czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatni tytuł chcę przeczytać. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurcze nie moje klimaty, zdecydowanie bardziej postawię na literaturę faktu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwsza pozycja chyba najbardziej mnie zainteresowała, chętnie po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znałam wcześniej tych propozycji, ale zaciekawiły mnie. Chętnie przyjrzę się im bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 9. fajnie, że wydawnictwa odpowiadają na apele o pomoc, oby zostały wylicytowane za tyle ile są warte ;-)

  OdpowiedzUsuń