Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 21 lutego 2021

,,Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi dla nastolatek" Carnegie Donna Dale - OPIS





Chcesz wiedzieć, jak zawierać dobre znajomości i być niezawodną przyjaciółką? Jeśli tak, to jest książka dla ciebie!

Gdy ma się paręnaście lat, życie może wydawać się skomplikowane – szczególnie jeśli jest się dziewczyną. Spójrzmy prawdzie w oczy: nastolatki spotykają się z całym szeregiem problemów i przeżywają rozterki. I właśnie tę książkę napisano z myślą o nich, aby pomóc im stać się mądrymi i pewnymi siebie przywódczyniami i przyjaciółkami.

Dzięki niej młode czytelniczki mogą poznać skuteczne metody wywierania wpływu na innych, rozładowywania napięć i radzenia sobie z własnymi błędami. Dowiedzą się, jak żyć ze sobą w zgodzie. Książka, uzupełniona testami, autorefleksjami i przykładami z życia, oferuje szczere, bardzo praktyczne rady dla każdej nastolatki, która chce znać swoją wartość i potrafić swobodnie i bezproblemowo poruszać się w każdym towarzystwie.

Tekst powstał na kanwie kultowej już dziś książki Dale Carnegie Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi nazwanej bestsellerem wszech czasów. Wydana wiele lat temu, została przetłumaczona na niemal wszystkie języki świata i sprzedaje się do dziś w wielomilionowych nakładach. Kolejne pokolenia odkrywają ją dla siebie na nowo, czerpiąc z niej mądre i praktyczne rady, jak żyć beztrosko, z młodzieńczą fantazją, ale zarazem pożytecznie i godziwie.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwo Studio Emka powyższą książkę będzie można wylicytować na grupie #AkcjaLicytacjaDlaJustyny

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/732288460855192

Dziękujemy za wsparcie!

13 komentarzy:

 1. Raczej jestem już poza grupą docelową tej książki, ale chętnie się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam bazę i nie ma co ukrywać do naprawdę dobra książka

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapewne nie jedna dorosła osoba znajdzie coś dla siebie. Cenne podpowiedzi bywają uniwersalne niezależine od wieku. Chętnie zapoznam sie z tą lekturą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiam się tylko, czy faktycznie trzeba z książek dowiadywać się, jak być przyjacielem? Ale może patrzę na to inaczej, bo zawsze intuicyjnie wiedziałam. ;)

   Usuń
 4. Tytuł podsunę pod rozwagę moim dzieciom, ale raczej wątpię, aby po niego sięgnęły, chyba już i dla nich czas na ksiązkę minął, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem już w grupie docelowej, ale jakbym była, to zapewne nie przemówiłaby do mnie ta publikacja. Wiem, że czasami trudno nawiązać przyjaźń i ją utrzymać, gdzie naprawdę potrzeba czyjejś pomocy, lecz ja wolałam uczyć się metodą prób i błędów. Obecnie też tak mam, ale już wiem, że prawdziwy przyjaciel akceptuje nasze wady, lecz umie zwrócić uwagę na to, że przeginamy w danym kierunku. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja siostrzenica może sięgnęłaby po tę książkę. Miewa problemy z zawieraniem znajomości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka nigdy nie zastąpi prawdziwych sytuacji w życiu. Nie sądzę, aby na podstawie poradnika można było rozwiązać takie problemy. ..

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz słyszę o tym tytule 😉 ale jeśli o mnie chodzi, to uważam, że taki poradnik to lekka strata czasu 😉 przebywanie z ludźmi znacznie lepiej nauczy nas współżycia z nimi niż jakaś książka 🤷🏽‍♀️

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak do tego podchodzę, są dziedziny, w których praktyka w naturalny sposób nas uczy.

   Usuń
 9. Ja tam lubię poradniki i myślę, że ta książka może być bardzo przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szczerze to są i chłopcy nastoletni , którzy są dosyć mocno uczuciowi, wycofania, spokojni i tacy też by potrzebowali takiego męskiego poradnika. Ale i tym damskim się zainteresuje za jakiś czas, jak córka mi podrośnie trochę.

  OdpowiedzUsuń
 11. myślę, że w dzisiejszych czasach takie poradniki są bardzo potrzebne, przez technologizację młodzi ludzie zupełnie zapomnieli o możliwości dialogu

  OdpowiedzUsuń