Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 maja 2021

,,Plaga" Bartłomiej Świderski

Wirus, który trwa także w 2023 roku. To futurystyczna wizja Bartłomieja Świderskiego, autora powieści ,,Plaga".

Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy obowiązuje już 812 dzień lockdownu. Do ,,standardowych" objawów, jak duszności i kaszel dochodzą kolejne. Nikt nie wychodzi z domów, na ulicach pojawia się straż. Kontakty międzyludzkie przenoszone są do Sieci. Właśnie w czasie jednego z takich online spotkań Michał Łapiński, scenarzysta otrzymuje propozycję. Łukasz Sobczak proponuje mu napisanie scenariusza do ,,Dżumy", którą w okresie po pandemicznym przeniosą na wielki ekran. W tym celu udają się na barkę, gdzie w ciągu 14 dni mają zamiar stworzyć prawdziwe dzieło. Czy przeszkodzi im w tym wirus?

Muszę przyznać, że gdyby nie informacja o tym, że taka futurystyczna publikacja powstała w formie e-booka, pewnie nie zwróciłabym na nią uwagi. Tymczasem byłaby to strata, ponieważ Bartłomiej Świderski stworzył świat tak nam obecnie bliski. Świat, w którym nosimy maseczki, nie spotykamy się w większych skupiskach ludzi, obawiamy się zakażenia. Czy jednak te realia przeciągną się na kilka lat w przód? Oby nie. Autor stworzył ciekawą historię, z którą bardzo przyjemnie spędziłam czas. Wydana jest obecnie tylko w formie e-booka, nie wykluczone jednak, że w przyszłości doczekamy się wersji papierowej, czego serdecznie Panu Świderskiemu życzę!


AKTUALIZACJA 24.05.2021 R.

,,Plaga" doczekała się papierowego wydania! Serdecznie gratuluję Bartłomiejowi Świderskiemu i zachęcam do lektury.

Za egzemplarz elektroniczny dziękuję Autorowi


12 komentarzy:

 1. Aż strach się bać...Mam nadzieję,że obecna zbiorowa psychoza nie potrwa już zbyt długo i takie czarne scenariusze nigdy się nie spełnią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że pandemia tak długo nie potrwa. Dobrze, że e-book jest bezpłatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze to ja bym chciała żeby w ogóle żaden wirus nie powstawał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We współczesnych sieciach komunikacyjnych i handlowych nie ma możliwości izolacji, rozprzestrzeniania się różnych wirusów, ich mutacji...

   Usuń
 4. Na razie miksuję się od tematyki pandemii, ale może za jakiś czas sięgnę po tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka idealnie wpisuje się w nastroje obecnie panujące. Z chęcią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, oj. Oby nie tak długo.🙃 Z przyjemnością sięgnę po tę pozycję i zapoznam się z twórczością tegoż autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno ciekawa propozycja, może kiedyś po nią sięgnę, ale raczej już po pandemii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie zawiesiłam spotkania z książkami traktującymi o epidemiach, poszłam bardzie w kierunku biografii, ale pewnie za jakiś czas znów do nich wrócę, podobnie jak do thrillerów medycznych. :)

   Usuń
 8. to naprawdę ciekawy eksperyment czytelniczy, chociaż trochę się boję, że to po prostu możliwy scenariusz tego, co może się stać...

  OdpowiedzUsuń