Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 27 kwietnia 2021

,,Fear Us" B.B. Reid

,,Fear Us" otrzymana z Taniejksiazki.pl to trzeci tom serii, którego lektury nie mogłam się już doczekać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.      


Seria ,,Broken love" autorstwa B. B. Reid cieszy się ogromną popularnością wśród czytelników, dlatego tym bardziej ucieszyłam się, gdy okazało się, że na rynku wydawniczym pojawiła się trzecia część przygód. ,,Fear Us" to zaraz po ,,Fear me" i ,,Fear you" historia znajomości Sheldon i Keenana oraz Keirana i Lake. Tej drugiej parze zostały poświęcone wcześniejsze tomy. Keenan jednak po postrzale i utracie płuca dochodzi do siebie, także emocjonalnie. Choć jego relacja z Sheldon z pewnością nie należy do wzorcowych, delikatnie mówiąc mężczyzna nie panuje nad swoimi emocjami. Znęca się psychicznie nad partnerką, aż w końcu postanawia ulotnić się z miasta.

Zaczyna teoretycznie nowe życie, podobnie jak Sheldon, która wkroczyła w prawdziwie dorosłe życie. Próbuje nawiązać relację z kolegą ze studiów, Erickiem, jednak coś nie pozwala jej zbliżyć się do niego. A może raczej wspomnienie o kimś. Wciąż żywe i obecne w pewnej 3-letniej rezolutnej Kennedy. Tymczasem Keiran nie ustaje w poszukiwaniu brata, który przepadł praktycznie z dnia na dzień. Mijają blisko 4 lata od jego wyjazdu. Czy uda się naprawić rodzinne więzy? Do jakiej tragedii musi dojść, by rodzina i przyjaciele znów zjednoczyli się przeciw wspólnemu wrogowi? Miejmy nadzieję, że nieszczęścia, które dosięgną bohaterów, zakończą się pomyślnie.

Zarówno Keiran, jak i Keenan mają problem z akceptacją sprzeciwu i dobitnie to wyrażają. Choć panuje powszechna opinia, że to Keiran jest tym ,,groźniejszym", partner Sheldon w niczym mu nie ustępuje. To, że nie jest zdolny do zabójstwa nie oznacza, że nie potrafi grozić matce swojego dziecka śmiercią, jeśli nie podporządkuje się jego decyzjom. To z pewnością nie zero-jedynkowa historia, gdzie bohaterowie są albo dobrzy albo źli. Musimy pamiętać, że na zachowanie każdego z nich wpływają także przeżyte w dzieciństwie i przeszłości wydarzenia. B. B. Reid stworzyła emocjonującą i szokującą fabularnie powieść, która momentami przeraża grozą, jednak nie sposób jednocześnie się od niej oderwać. Przynajmniej ja nie potrafiłam. Zapowiadane są jeszcze kolejne dwa tomy serii ,,Broken love". Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam na nie czekać zbyt długo. 

 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

11 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze poprzednich tomów tej serii, ale nie wiem czy jestem grupą docelową tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, sama czekałam na ten tom i już nie mogę się doczekać, aż w końcu będzie w moich rękach. Poprzednie części dały mi ogromną satysfakcję.

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo lubię takie cięższe klimaty i zarys fabuły mnie zaciekawił, także dałabym szanse tej książce

  OdpowiedzUsuń
 4. Zupełnie nie są to moje literackie klimaty, ale cieszę się, że Tobie ta książka się podobała:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tych książek, ale to pewnie dlatego, że to nie do końca mój gatunek i raczej nie zaglądam do tego działu w księgarniach internetowych.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sympatycznie wpaść w wir fabuły, która nam tak bardzo odpowiada. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. przyznam że tematyka przypadła mi do gustu., będę musiał zacząć od początku :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tej serii, więc nie planuję czytać trzeciego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytalam,alw biw lubie tak rozciągniętych historii

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie jest to mój typ literatury. Niemniej tytuł zapisuję, bo mamy w bibliotece wiele czytelniczek, które proszą o tego typu pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Osobiście nie przepadam za taką literaturą - ale wiem,że ma ona liczne grono zagorzałych wielbicieli :)

  OdpowiedzUsuń