Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 3 czerwca 2021

,,Beach read" Emily Henry

 ,,Beach read" otrzymana z Taniejksiazki.pl to ciekawa wakacyjna powieść o blokadzie twórczej i znajomości sprzed lat. Sprawdźcie też inne książki dla kobiet w księgarni.   

Szczerze przyznam, że odliczam już dni do wakacyjnego wypoczynku, ponieważ jestem już zmęczona ciągłym oczekiwaniem na klienta i zaspokajaniem jego potrzeb. Idealnym pomysłem na spędzenie wolnego dnia było zapoznanie się z pierwszą wydaną w Polsce powieścią autorstwa Emily Henry. Mowa o ,,Beach read", powieści promowanej jako wakacyjny romans. Już sama okładka zachęca żywymi kolorami, a treść skłania do nieśpiesznej lektury. Poznajmy więc jej zarys.

Uniwersytet w Michigan okazał się miejscem nietuzinkowym, ponieważ to właśnie tutaj w czasie studiów poznali się Augustus Everett i January Andrews. Co prawda, wtedy nie nawiązali oficjalnie bliższej znajomości, ale w kuluarach... wszystko mogło się zdarzyć. Oboje zostali także dość poczytnymi pisarzami, jednak w przypadku January pojawił się pewien problem. Przekonana o miłości swoich rodziców, także swoje powieści osadzała w sielankowym klimacie, kończącym się zawsze happy endem. Na jaw wyszły jednak nieprzewidziane okoliczności, w tym odejście rodzica i kobieta przeżyła blokadę twórczą. Wyjechała do domku nad samym brzegiem jeziora Michigan, do uroczej miejscowości North Bear Shores, gdzie już na samym początku sąsiad wdał jej się we znaki...

Z kolei Augustus, a właściwie Gus, bo tak woli być nazywany, Everett po przejściach z dzieciństwa i dorosłego życia, kiedy najważniejsze kobiety w jego życiu go zawodziły, w swoich fabułach stara się dociec dlaczego ludzie postępują w określony sposób. Choć jest poczytnym pisarzem, tym razem postanawia poświęcić kolejny temat sekcie. Czy uda mu się przeniknąć do ich wnętrza, by wiernie odtworzyć rzeczywistość, a może już ma jakiś temat na oku i nie będzie to niezbędne, by poznać emocje członków? Jedno jest pewne, przed nim niełatwy czas.

Muszę przyznać, że potrzebowałam letniego odprężenia i lektura ,,Beach read" mi go dostarczyła. Nie jest to może powieść, przy której co rusz parskałabym niekontrolowanym śmiechem i koniecznie chciała przeczytać ostatnie zdanie, ale w roli wakacyjnego przerywnika sprawdzi się idealnie. Z jednej strony January, która nie wierzy w miłość i Gus, który stara się dowiedzieć więcej o konkretnym zachowaniu ludzi. Przeciwieństwa, które mają szansę się przyciągnąć. W wyniku zakładu oboje mają stworzyć coś nie ze swojego dotychczasowego gatunku. Jestem przekonana, że Ty także nie będziesz się nudzić! Momentami iskry będą wznosić się aż w powietrze.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

12 komentarzy:

 1. Takie lektury zachęcają do sięgnięcia po nie w letnim czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka aż pachnie wakacyjnym odpoczynkiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka mogłaby mi się spodobać :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie jakoś takie letnie klimaty nie kręcą, niby jest okey, ale wakacje wolę czyta coś z szybsza akcją ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Od czasu do czasu lubię też sięgnąć po letnie powieści.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku też kilka tytułów pewnie wpadnie w moje ręce, tak na wrzucenie całkowitego luzu, odpoczynku od ulubionych kryminałów i thrillerów. :)

   Usuń
 6. Takie ksiązki świetnie sprawdzają się, kiedy potrzebujemy lekki oddech literatury. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też tęsknię do lata - radosnego i beztroskiego. A właściwie do wakacji i urlopu. Na razie muszę się zadowolić wakacyjną lekturą, czyli książkami, o których0piszesz :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Raczej nie odnajdę się w tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze nie czytałam tej książki, ostatnio nie mam czasu na czytanie, dlatego zapisuje tytuły i nadrobię przy wolnym dniu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No muszę przyznać, że akurat ta historia zapowiada się super ciekawie i jest bardzo w moim guście. Tytuł zapisuję :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Taka jest siła reklamy, ale wydawnictwo wiedziało, co robi :D

  OdpowiedzUsuń