Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 1 lipca 2021

,,Lust - ta noc" Magdalena Pasternak

 Aż dziw bierze, że Magdalena Pasternak jest zaledwie dwudziestoletnią rzeszowianką i studentką ekonomii. Jak poradziła sobie z dłuższą formą?Luna Clark, specjalistka do spraw sprzedaży i najmu ostatnie lata spędziła na pracy ponad siły, by awansować. Niestety, nic tego nie zapowiada. Dodatkowo do filii na O'ahu na kontrolę przyjeżdża szef, więc wszyscy są w pełnej gotowości. Okazuje się jednak, że o ile Nakamura senior budził respekt, o tyle wysłany przez niego syn Gino wzbudza pożądanie wśród żeńskiej części załogi. Luna nie jest w najlepszej formie, ponieważ dzień wcześniej razem z przyjaciółkami, Viktorią i Emilią były na imprezie, gdzie poznała nieznajomego Kanaloę, który namieszał jej w głowie. Czy da radę skupić się na pracy i wywalczyć zasłużony awans? Nic nie jest przesądzone.

Uwielbiam takie książki, które wciągają od pierwszych stron. Momentami Magdalena Pasternak w stworzonej przez siebie treści była przewidywalna, ale to niewielki minus, ponieważ w tego typu książkach, erotycznych, kobiecych, po ciężkim dniu nie chodzi o to, by były one super błyskotliwe, ale by sprawiły czytelnikowi przyjemność. ,,Lust - ta noc" w tej roli sprawdzi się znakomicie. Luna, która ciężką pracą wywalczyła kolejne stopnie kariery, ale jednocześnie nie zapominająca o pracujących kolegach. Nieustraszona, mająca i wyrażająca dobitnie swoje zdanie. Z drugiej strony Gino Nakamura - władczy, nie znoszący sprzeciwu, mający swoje tajemnice. Brzmi jak mieszanka wybuchowa.

Magdalena Pasternak stworzyła fascynujący pierwszy tom serii, od którego nie sposób się oderwać. Co rusz zdradza kolejne tajemnice z życia bohaterów, umiejętnie lawiruje akcją w taki sposób, że nie można przewidzieć, co wydarzy się za kilkadziesiąt stron. Choć jest to powieść dość rozbudowana, zupełnie nie przeszkadzało mi to w odbiorze. Z niecierpliwością czekam na dalszą część przygód Kanaloi i Luny. Jestem przekonana, że przed nimi niejedna przygoda. 

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

15 komentarzy:

 1. Autorka najpierw dała się poznać w krótkiej formie? Na ten moment nie jestem zainteresowana tą serią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm, bardzo mnie to zaciekawiło ^^ Uwielbiam erotyki i romanse <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię erotyków,wydają mi się zawsze mocno naciągane i pisane tak,by za wszelką cenę upodobnić się do Greya czy 365 dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę rozpocząć nowej serii, aż nie skończę już tych rozpoczętych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zupełnie nie przeszkadza chodzenie po różnych seriach, tym bardziej, że nie zawsze tomy wydawane są w szybkim tempie. :)

   Usuń
 5. Brzmi na wciągającą historię. Nie mówię nie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wcześniej zwróciłam na nią uwagę, wiem komu może się spodobać ta historia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również mam komu podsunąć ten tytuł pod rozwagę, letnie dni sprzyjają takim lekturom. :)

   Usuń
 7. Zapowiada się świetnie, więc chętnie skorzystam z tego polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię to uczucie, kiedy ksiązka już w pierwszych akapitach przekonuje mnie, że czeka mnie niezwykła przygoda czytelnicza. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lato sprzyja czytaniu tego rodzaju propozycji. Lubię poznawać nowych autorów i autorki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że książka ta będzie idealnym dodatkiem na wakacyjne wyjazdy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Okładka i opis sprawiają, że książka mocno kojarzy mi się z wakacyjnymi wyjazdami :) Myślę, że na takich sprawdzi się super!

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety w takich książkach się nie zaczytuję, ale recenzja ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń