Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 września 2021

,,Jeśli tylko chcesz" Alicja Górzyńska

 ,,Jeśli tylko chcesz" to bardzo udany debiut Alicji Górzyńskiej, z którym zapoznałam się w ostatnim czasie.

Nie da się ukryć, że każdy pisarz kiedyś zaczynał. Jedni od razu wznoszą się na wyżyny, a inni muszą jeszcze nad tym popracować. Debiut Alicji Górzyńskiej został napisany bardzo prostym językiem. Fabuła też nie jest zbytnio skomplikowana, jednak nie wymaga się tego od lekkiej książki obyczajowej. Miło spędziłam czas z tą pozycja i to było dla mnie najważniejsze. Nie jest ona zbyt obszerna, więc z powodzeniem można się z nią zapoznać w wolny wieczór. Takie lektury idealnie sprawdzą się przy jesiennej aurze.

Kilka lat wcześniej w życiu głównej bohaterki wiele się zmieniło. Kobieta przeprowadziła się do innego miasta, musiała całkowicie przeorganizować swoje życie. Teraz jednak Wiktoria wróciła do rodzinnego domu by dalej prowadzić wynajem pokoi. Miała całkiem sporo pomysłów na rozkręcenie biznesu. To właśnie przy tej okazji ponownie spotkała swojego dawnego partnera, z którym rozstała się dość boleśnie. Czy dawne uczucie miało powrócić? Tego nie wiedzieli nawet bohaterowie, a czytelnik wraz z nimi miał odkrywać bieżące wydarzenia z zazdrosną Natalią.

Jak już wspomniałam, fabuła tej książki nie jest zbyt skomplikowana. Już od samego początku bohaterowie muszą borykać się z problemami. Autorka nie oszczędza kluczowych postaci, nie ujawniając wszystkich zawiłości fabularnych. Debiut Alicji Górzyńskiej to pozycja, na którą warto się skusić w wolnym czasie. Miło spędziłam czas z tą historią i uważam, że autorka ma talent, który warto szlifować w kolejnych wydaniach.       

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu

13 komentarzy:

 1. Jeśli nadarzy się ku temu okazja, dam szansę tej książce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł, który może sprawdzić się na jesienne wieczorne czytanie. :)

   Usuń
 2. Lubię zaglądać do debiutów, na wiele ciekawych przygód czytelniczych można trafić, wiadomo, że nie od razu Kraków zbudowano. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt z debiutami różnie bywa jedne są lepsze , a inne nieco mniej udane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej książce. Ostatnio mało takich czytam, więcej o tematyce wojennej. Jednak nie mówię nie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Botykanie się z problemami...hmm..cóż to może być przyjemna książka dla osób, które nie chca być same z tym problemem! :) Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno znajdą się fani tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię dawać szansę debiutom, a skoro to miła obyczajówka, może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami dostaję w debiucie coś mega porywającego, wówczas nie przeszkadzają mi nawet drobne potknięcia. :)

   Usuń
 8. Ja kiedyś łagodniej patrzyłam na debiuty, bo tak jak napisałaś - każdy pisarz kiedyś zaczynał. Jednak przeczytałam już na tyle dużo debiutów, żeby nauczyć się, że albo coś jest dobre, albo nie. I chociaż nadal patrzę na debiuty nieco łagodniej, to mimo wszystko nie usprawiedliwiam złej książki tym, że to przecież debiut i autor jeszcze się wyrobi...
  No, a co do książki to nie przepadam za tego typu powieściami i nie mam jej w planach.

  OdpowiedzUsuń
 9. nie jest to książka dla mnie, ale dobrze że widać, ze autorka ma dryg do pisania i może być tylko lepiej :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że to udany debiut, ale jeszcze nie wiem czy po niego sięgnę.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń