Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 18 grudnia 2021

,,Kusicielka" Emilia Szelest

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Kusicielka" to kolejna świetna książka Emilii Szelest, tym razem wykorzystująca motyw hokeja. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Diabły Ventury, czyli najlepsi z najlepszych. Są zwycięzcami, nawet wtedy, gdy odchodzi jeden z najlepszych zawodników - Liam, syn założyciela. Jeśli chodzi o właściciela drużyny, Hayes jest bezwzględny gdy chodzi o zachowania swoich graczy. Stworzył dla hokeistów ,,klub" Kusicielek - dziewcząt tak pięknych, że nie sposób się im oprzeć. Mają uwodnić chłopaków, nęcić i prowadzić na pokuszenie, jednak jakiekolwiek wykraczające poza normy zachowania i zbliżenia w trakcie sezonu są surowo zabronione. Jeśli ktoś złamie zasady, musi pożegnać się z drużyną.

Przekonać mogła się o tym także córka założyciela, Alison Hayes, która wraca do Ventury po 2 latach. Chłopak, w którym się związała miał w planie zostać przyszłym szefem, jednak szybko znalazł nowy obiekt westchnień. Ali zastępuje na miejscu Lilith, przywódczynię Stellę, Kusicielki zaś są w stosunku do niej nieufne. Nie wiedzą, czego mogą spodziewać się po dawnej koleżance. Jak się jednak okazuje, także chłopacy mają krew w żyłach, która buzuje do nowo poznanych kobiet. Nawiązują się coraz bliższe relacje. Także nowy zawodnik, Michael Banks, który postawił wszystko na karierę, będzie kuszony na pokuszenie... Czy ugnie się urokowi Kusicielki? Ta kwestia pozostaje bardzo długo otwarta.

Emilia Szelest pokazuje się znów w innej odsłonie. Jak podkreśla w podziękowaniach, miłością do hokeja zaraził ją jej tata. To dopiero pierwszy tom nowego cyklu, ale wiemy, że będzie drugi, a może także trzeci i kolejne. Muszę przyznać, że niezwykle przyjemnie zapoznawałam się z tą historią. Sprowadzenie bohaterów do metaforycznego Hadesu, gry terenowe, ukrywanie uczuć, ale, z drugiej strony, są przyjaźnie i lojalność wobec towarzyszy. ,,Kusicielka" Emilii Szelest to zupełnie nowe spojrzenie na relacje panujące w grupie zawodników. Poznajemy trochę grę hokeistów. Wiemy, że drugi tom będzie poświęcony Liamowi i Emily. Nie mogę się go doczekać. Znając pióro i różne oblicza twórczości autorki, jestem przekonana, że pochłonę każdą kolejną powieść raz-dwa. Jeżeli lubicie niebanalną historię i gorący romans, ,,Kusicielka" jest właśnie dla Was.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

11 komentarzy:

 1. Wątek z hokejem nawet mnie przekonuje, ale boję się wątków romantycznych. Nie jestem ich fanką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie odnalazła bym się w tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama za sportem nie przepadam, ale czasami lubię przeczytać romans z tym wątkiem. Musi być jednak ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzadko spotykam książki, w których w tle jest jakiś sport. Choćby z tego względu może to być całkiem ciekawa lektura i sięgnę po nią, mimo iż za gatunkiem nie bardzo przepadam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka mi się podoba i zachęca do przeczytania książki. Opis też fajny, więc chętnie kiedy przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem przekonana, że warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Książkę czyta się bardzo szybo i przyjemnie :) Zdecydowanie jest to pozycja, po którą warto sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jakoś mnie nie przekonuje ta historia, ale skoro tak wszyscy zachwalają to polecę paru znajomym :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. O proszę romansidło i sport rzadkie połączenie w książkach
  W sumie mogłabym ja przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 10. Słyszałam o niej, ale nie skusiłam się. Nie wykluczam, że to zrobię w przyszłości, jednak teraz staram się nadrobić moje zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 11. Tania Książka to moja ulubiona księgarnia. Co do książki - to nie jest dla mnie. Wolę inne gatunki literackie.

  OdpowiedzUsuń