Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 19 grudnia 2021

,,Uzależniona" Justyna Chrobak

Justyna Chrobak to autorka kilku powieści skierowanych dla kobiet. Jak wypada ,,Uzależniona"?


Natalia pracowała w firmie, w której liczyła na awans. Niestety, z dnia na dzień okazało się, że w wyniku redukcji etatów została bezrobotna. Kobieta nie chciała jednak zwalać się na głowę rodzicom, w końcu była już dawno dorosła i niezależna. Postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i teoretycznie bez zobowiązań zamieszkać z Mateuszem, mężczyzną poznanym przypadkowo w andrzejkowy wieczór. Okazuje się jednak, że bohater nie lubi zobowiązań i jasno deklaruje, że interesuje go tylko seks bez uczuć. Natalia jednak z każdym dniem staje się od niego coraz bardziej uzależniona...

Nieoczekiwanie za sprawą Mateusza i z jego pomocą kobieta zakłada własną firmę, na którą miała pomysł od kilku miesięcy. To właśnie wtedy poznaje przedstawiciela handlowego, Michała, który przychodzi do niej z propozycją plakatów. Natka sama nie wie, z jednej strony chciałaby dać szansę nowemu kontrahentowi, ale z drugiej... nie potrafi uwolnić się od osaczającego ją wpływu Mateusza. Cały czas widzimy jej szamotaninę, a dzięki przepleceniu przeszłości z teraźniejszością nie wiemy, jaką decyzję ostatecznie podejmie właścicielka firmy.

Justyna Chrobak to autorka kilku książek. Ja sama miałam okazję zapoznać się z ,,Zimną S", którą bardzo miło wspominam. ,,Uzależniona" to ciągła walka wewnętrzna bohaterki, czy kolejny raz ulec, czy może tym razem silna wola i rozum powstrzymają ją przed byciem na każde skinienie Mateusza. Autorka stara się wejść w psychikę bohaterki, wychodzi jej to z różnym skutkiem. Cała historia skupia się na tym, kto zwycięży - rozum Natalii czy jej serce. Walka nie jest rozstrzygnięta bardzo długo. Jeżeli lubisz twórczość pisarki, chwytaj w ciemno. Jeśli jednak jeszcze nie znasz jej pióra, rozejrzyj się za nią w bibliotece i sprawdź, czy tematyka uzależnienia kobiety od mężczyzny jest dla Ciebie interesująca. Był to dobrze spędzony czas, ale zabrakło mi większego efektu wow. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare. 

14 komentarzy:

 1. Historia brzmi niebanalnie. Mysle, że czas z tą lekturą byłby owocnie spędzony. Tematyka ciekawa, myślę, że dla niej warto się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam już trochę o tej książce i chcę ją poznać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że książka wydaje się interesująca i mogłabym ją przeczytać :)

  https://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno temu czytałam którąś z książek tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że nie było wielkiego efektu wow, ale fabuła i tak jest interesująca, wiec chetnie zapoznam się w tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem, czy ta tematyka jest dla mnie interesująca, także chętnie dam szansę twórczości tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 7. Kojarzę autorkę, ale jeszcze nic jej nie miałam okazji czytać. Nie wiem czy bym od tej zaczęła znajomość z jej twórczością.

  OdpowiedzUsuń
 8. O widzisz a ja jeszcze nie czytalam nic tej autorki ale skoro tak zawchwalasz będę musiała to nadrobić

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda, że zabrakło tego efektu wow, bo jest ważny w lekturze, ale możliwe, że autorka jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czyli książka z potecnjałem, którego autorka nie do koca wykorzytsała. Szkoda. ale nieraz i tak bywa. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 11. W domu mam jedną ksiązkę tej autorki i jest całkiem przyjemna, więc tę chętnie poznam w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 12. Takich historii jak Natalii znam wiele z UK ) Tyle że tam zwykle nie rozwijał się wątek erotyczny, a zwyczajnie praktyczny, bo razem płaciło się za pokój mniej :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lubię książki autorki, jak dotychczas czytałam wszystkie jej powieści, ale tej jeszcze nie miałam okazji i jestem ciekawa jak sobie autorka poradziła tym razem, tym bardziej, że wygląda na to, że to coś innego niż zazwyczaj.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie znam książki i raczej nie będę miała okazji jej przeczytać - wolę czytać inne gatunki literackie.

  OdpowiedzUsuń