Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 grudnia 2021

Prezentownik Wydawnictwa Insignis
Ciało uczennicy znalezione na plaży.
Piętrzące się pytania, na które brak odpowiedzi.
Ktoś grozi, że znowu zabije. 

Audrey Wagner jest nowa w Illumen Hall – elitarnej szkole z internatem. Nie czuje się tu zbyt dobrze. Wydaje się jej, że wszyscy przemykają niosącymi echo korytarzami, jakby czegoś się bali. Ivy, współlokatorka z internatu, też sprawia dziwne wrażenie. No i te sroki… O co chodzi z tą obsesją uczniów na punkcie srok?

Dla prymuski Ivy Moore-Zhang Illumen Hall jest jak drugi dom. Ma na ten rok ambitne plany i ostatnie, czego potrzebuje, to zabierająca jej przestrzeń koleżanka (która na domiar złego wściubia nos w nie swoje sprawy!).

Audery i Ivy nie mogłyby chyba różnić się bardziej. Los jednak zmusza je do współpracy. Tragiczna śmierć jednej z uczennic Illumen Hall, która wstrząsnęła całą społecznością szkoły, staje się głównym tematem tajemniczego podcastu. Zapowiadają go złowieszcze słowa:
Wiem, kto zabił Lolę.

A jedno z was będzie następne.
Debiutancka powieść Sylwii Lipki, znanej z programów „I love Violetta”, „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” oraz Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Mery Majka, zwyczajna dziewczyna z małego miasteczka gdzieś w Polsce, marzy o karierze na scenie: chce zostać sławną piosenkarką. Choć wie, że droga do celu może być długa i kręta, wierzy w siłę swoich pragnień i robi wszystko, by się ziściły. Rozwija swoje pasje, występuje w przedstawieniach, zakłada kanał na YouTubie… a także mierzy się z pierwszymi porażkami, hejtem ze strony rówieśników, trudami dorastania i rozczarowaniami miłosnymi. Na szczęście Mery zawsze może liczyć na wiernych przyjaciół – Oskara i Tośkę – i na swój pamiętnik, któremu powierza najskrytsze tajemnice i przemyślenia.

Poznaj historię Mery Majki! To pełna optymizmu, wzruszeń i humoru opowieść o pogoni za marzeniami i o przemianie dziewczynki w młodą kobietę, która akceptując samą siebie, z całym bagażem zalet i wad, nie poddaje się w dążeniu do tego, czego pragnie.

Mery Majka – dziewczyna z sąsiedztwa. Twoja koleżanka. Przyjaciółka. Może nawet podobna do ciebie?
Nazywam się Matthew McConnell. Pewnie już słyszałeś, co mi się przydarzyło. Tak, to ja zabrałem na przejażdżkę łodzią najdłuższym tunelem w Anglii pięcioro swoich przyjaciół.

Przepłynięcie tego tunelu zajmuje dwie godziny i dwadzieścia sześć minut. Wpłynęło do niego sześć osób, ale wypłynąłem tylko ja.

W tunelu panowała nieprzenikniona ciemność. Nie wiem, co się stało. Jestem teraz jedynym podejrzanym. I jeśli nie wyjaśnię, jak zniknęli moi przyjaciele, zostanę skazany.

Nowa powieść autora thrillera „Zgadnij kto?”

~*~

W sklepie wydawnictwa Insignis czeka na Was wyjątkowy, oficjalny kalendarz ścienny World of Warcraft na rok 2022
Piękna grafika, zaznaczone święte regularne i te związane z grą. Must have dla każdego fana.
Pospieszcie się, kalendarz został wydrukowany tyko nakładzie 1000 egz.


~*~

Mega promocja na oficjalne nowości książkowe FORTNITE tylko w outlecie wydawnictwa Insignis!

Wszystkie nowości książkowe Fortnite w cenie 24,90!


"Nadzwyczajna księga quizów" to mnóstwo zagadek o pięciu poziomach trudności, które sprawdzą Twoją znajomość Battle Royale.

"Oficjalny przewodnik Forntite - Niezbędnik" – skorzystaj z najnowszego podręcznika Epic Games, dzięki któremu udoskonalisz strategię, dopracujesz techniki walki i zaczniesz lepiej wykorzystywać bronie. Niezbędnik sprawi, że w Batlle Royale staniesz się najlepszy!

"Gdzie jest Jonesy" – pierwsza oficjalna książka Fortnite typu "Szukaj i Znajdź"! Wysil swój bystry wzrok i znajdź wszystkie ukryte stroje i przedmioty na niezwykłych grafikach - łatwo nie będzie!

Oprócz książek koniecznie zamów oficjalny kalendarz Fortnite na rok 2022 ze wspaniałymi grafikami z gry!7 komentarzy:

 1. Też uważam, że to ciekawe tytuły na prezenty. Ważne, by trafić z gatunkiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka "Jeszcze mnie widzisz" najbardziej mnie zaciekawiła

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam okazję zapoznać się z ostatnią, ale wszystkie trzy brzmią interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 4. chętnie bym przygarnęła stowarzyszenie srok, więc czekam na aukcje :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. CStowarzyszenie srokc zamówiłam na święta dla chrześnicy ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne propozycje na prezent, akurat jakiegoś szukam dla czytelnika ksiazek wiec idealnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno skuszę się na 'Stwowarzyszenie srok', bo ta pozycja już czeka na półce. Reszta również wydaje się intrygująca.

  OdpowiedzUsuń