Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 7 lutego 2022

,,Aktor" Ewelina Dobosz

 Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Aktor" to czwarty specjalista w serii ,,Gra zmysłów. Faceci do wynajęcia". Sprawdźcie też inne nowości w księgarni

Ewelina Dobosz to jedna z autorek ,,młodego pokolenia", której książki rozchodzą się w mgnieniu oka, a autorka z każdą kolejną powieścią zdobywa coraz liczniejsze rzesze odbiorców. Nieskromnie przyznam, że sama się do nich zaliczam, a na zapowiedzi spod jej pióra cieszę się ogromnie. Tym razem pisarka napisała książkę w serii ,,Faceci do wynajęcia". Choć to cykl, to każda historia jest oddzielną i każdą napisała inna kobieta. Z poprzednim ,,Kucharzem" Ady Tulińskiej bardzo miło spędziłam czas. Nie inaczej było z ,,Aktorem", który premierę będzie miał na dniach. Elektryzująca okładka przyciąga wzrok, a treść dopełnia cudownej całości. Przeczytaj sam.

Natalia Tabor od najmłodszych lat lubiła robić na przekór rodzicom. Pewnie dlatego, abstrahując od za małej ilości punktów na maturze, zamiast na farmację poszła na astronomię i została magistrem z tego kierunku. Po ukończeniu edukacji okazało się jednak, że w Polsce nie bardzo jest zapotrzebowanie na specjalistów w jej dziedzinie, tym bardziej w mieście, w którym żyła z rodzicami. Okazja, by wyjechać do Los Angeles, zarobić i zastąpić ukochaną ciocię Zuzę w pracy, praktycznie wpada jej w ręce. Nie może przegapić takiej okazji! Natalia od zawsze marzyła o podróżach, samodzielności, rozwijaniu skrzydeł. Na miejscu okazuje się, że będzie gospodynią domową w domu znanego aktora, Davida Wilsona. Od pierwszego spotkania ich znajomość to pasmo wzlotów i upadków.

Muszę przyznać, że spodziewałam się, że ,,Aktor" będzie fascynującą i wciągającą lekturą, ale nie spodziewałam się, że aż tak! Dosłownie nie mogłam się oderwać od tej historii. Strona przelatywała za stroną, a ja cały czas kibicowałam Natalii i Davidowi. Kobieta, o dziwo, bardzo szybko odnalazła się w nowej roli pod względem zawodowym, jednak gburowaty i chamski wobec niej szef nie zachęcał do bliższych kontaktów. Tymczasem okazuje się, że David Wilson to nie tylko lokalna gwiazda, a paparazzi czyhają na jego potknięcie i kolejne sensacje, które sprowadzą na nich splendor i wiele klików. Choć pochodzą z zupełnie innych światów, Natalia i David w willi Los Angeles odnajdą siebie na nowo. Tylko czy oboje są gotowi na tę zmianę? Przekonajcie się sami.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

15 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że każdy tom można czytać jako oddzielną powieść.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja lubię, kiedy trafiam na książkę, która nie tylko spełnia pokładane w niej nadzieje, ale daje jeszcze coś więcej. :) Tylko na takie trafiać. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubie takie ekscytujące ksiazki od ktorych nie mozna sie iderwac,ale jednak to nie moja tematyka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie chciałam zacząć czytać tę serię od początku, tylko moja lista jest tak długa, że nie wiem kiedy to nastąpi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja lista też niebezpiecznie się wydłużyła, będę musiała dokonać korekty, co najbardziej mnie przyciąga. :)

   Usuń
 6. Mam go na stosie płaczu i hańby. Jest następny w kolejce do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Interesuje mnie najbardziej książka Ady Tulińskiej z tej serii. Innych jednak też nie skreślam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Faceci do wynajęcia to seria którą wiele osób chwali i żałuję, że od początku jej nie czytałam. Może jednak zacznę od tej książki

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się ciekawa uczta czytelnicza. Jestem zdania, że od czasu do czasu warto zajrzeć do takiej książki 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie książki trzeba lubić, wtedy czyta się je bardzo szybko. Ja z reguły sięgam po inne, ale takie od czasu do czasu również czytam :)
  Zapowiada się bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Może kiedyś skuszę się przeczytać tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Chociaż nie jest to mój typ książek, to bardzo mnie zaintrygowałaś. Cieszę się, że aż tak Cię wciągnęła ta książka, w sumie dawno nie czytałam książki który by mnie całkowicie pochłonęła :D
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 13. kompletnie nie znam tej autorki, ale zapowiada się super, może kiedyś uda się przeczytać tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie miałam okazji poznać tej książki i nie wiem czy to się zmieni. Na razie mam sporo zaległości które nadrabiam.

  OdpowiedzUsuń