Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 12 kwietnia 2022

,,Stan krytyczny" dr Matt Morgan

,,Stan krytyczny" dr Matta Morgana to pozycja warta przeczytania przez miłośników medycznych klimatów.

,,Stan krytyczny" dr Matta Morgana to zajmująca pozycja, na warto poświęcić swój czas. Bardzo miło spędziłam czas z tą publikacją, po kolei zagłębiając się w kolejne medyczne przypadki opisywane przez autora. Od czasu do czasu na polskim rynku ukazują się typowo medyczne publikacje, w których autorzy opowiadają jak to wszystko wygląda na żywo z ich punktu widzenia. ,,Stan krytyczny" jest właśnie jedną z takich pozycji, z którą miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Autor utajnia prawdziwe dane pacjentów, ale przypadki, które opisuje zdarzyły się naprawdę. Całość napisana jest w formie fabularyzowanej powieści. Publikacja podzielona jest na działy w zależności od chorób danego organu. dr Matt Morgan opisuje przypadki osób, które zachorowały, jak odbywało się ich leczenie, niektóre zmarły, jak rodzina reagowała na cały proces. Opowiada także o więzi, jaka wytworzyła się między nim a pacjentem. Jest to ciekawa pozycja, które porusza typowo medyczne tematy napisana w bardzo przystępnej formie. Idealna dla miłośników ,,Twoja anatomia" lub innych książek, które zostały napisane przez Adama Kay'a.

Dobrze, że na polskim rynku wydawniczym pojawiają się pozycje z medycznymi zagadnieniami, dzięki którym można dowiedzieć się jak wygląda lekarski świat od drugiej strony. ,,Stan krytyczny" dr Matta Morgana to pozycja na kilka wolnych wieczorów. Serdecznie polecam jeśli jesteście miłośnikami takich historii. W książce poruszane są przypadki, które dotykają następujące zagadnienia: układ odpornościowy, skóra i kości, serce, płuca, mózg, wnętrzności. Warto skusić się na to wydanie by poznać różne przypadłości, które dotykają ludzi.

13 komentarzy:

 1. Myślę, że to jedna z tych książek, na które chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie nigdy nie czytałam książki o tematyce medycznej jakoś nigdy mnie takie di siebie nie przyciągały
  I w sumie chyba dalej nie jestem przekonana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej chwycić i sprawdzić, czy wciągnie, innej opcji dla uzyskania pewności nie ma. ;)

   Usuń
 3. Lubię od czasu do czasu przeczytać jakąś "medyczną" książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ten moment mam dość medycyny w swoim życiu, ale będę o tej książce pamiętała na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lekarskich realiów naoglądałam się w rodzinnej scenerii, ciekawa jestem, czy taka tematyka książki jeszcze by mnie wciągnęła, chętnie się przekonam. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie medyczne klimaty, choć przyznam się bez bicia, że raczej sięgam po seriale w tym guście niż po książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja przyjaciółka jest pielęgniarką i nakręciła mnie na takie książki, więc chętnie sięgnę po tę pozycję w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie ostatnio udaje się wszystko, co chcę by się udawało xD Może pewnego dnia, jak braknie mi motywacji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja uwielbiam takie książki czytać, oczywiście od czasu do czasu. Nie muszę znać danych pacjentów, sama świadomość, że ta historia jest prawdziwa, że naprawdę się wydarzyła, działa na mnie magnetyzująco.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tematyka medyczna do mnie przemawia, więc dla odmiany z pewnością po nią sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię książki z wątkami medycznymi, więc chętnie sięgnę po tę książkę w wolnym czasie. ;)

  OdpowiedzUsuń