Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 4 maja 2022

,,Daleko po torach. Przez Rosję aż do Chin" Ewa Nowak

 Jestem zafascynowana podróżami, więc nie mogłam przejść obojętnie obok tej książki. 


Jak możemy dowiedzieć się już na samym początku książki, marzeniem autorki było odbycie tytułowej podróży. Wciąż jednak tylko snuła plany. Tak było do chwili gdy ktoś ze znajomych powiedział jej by zaczęła działać. Ewa Nowak tak właśnie zrobiła wybierając się z innymi osobami w taką podróż. W chwili gdy sama planowała taką wyprawę nie było pozycji, która w kompleksowy sposób mogłaby jej to ułatwić. Z tego też powodu podróżnicza postanowiła napisać własną pozycję, która w przyszłości może być pomocą dla innych.

Ewa Nowak jak przystało na osobę, która odbyła taką podróż w tym wydaniu przyjęła pietwszoosobową narrację. Ten zabieg idealnie sprawdza się w przypadku tego wydania. Dzieki temu odbiorca może dowiedzieć się jak dane wydarzenia wyglądały z punktu widzenia samej autorki. Zaletą tego utworu jest dodawanie map przed poszczególnymi rozdziałami i prosty język Ewy Nowak. W publikacji nie zabrakło także dość sporej liczby zdjęć w kolorze z tej wycieczki z podpisami poszczególnych miejsc.

Podobało mi się wyróżnienie w tekście wątków związanych z nowymi miejscami. Dzięki temu o wiele szybciej będzie można wrócić do danego wątku. Całość jest obszerną publikacją, z którą przyjemnie spędziłam czas i dowiedziałamsię wielu interesujących informacji. Nieco zabrakło mi większej liczby stron odnośnie zakończenia, jakiegoś większego podsumowania całej wyprawy już na samym końcu. Jest to jednak moja subiektywna opinia, która nie wpływa na to, że i tak warto jest mieć to wydanie na uwadze.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

14 komentarzy:

 1. Miło można spędzić czas z tą lekturą i będę też polecać dalej taką ciekawą pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Znane nazwisko Halik, kiedyś bardzo dużo opowiadali o swoich podróżach w TV.
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam w taką podróż się nie odważyła wybrać, ale przeczytać bym o niej mogła. Ciekawa jestem czy bardziej podobała się autorce Rosja czy Chiny?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie wybiorę się w taką literacką podróż.

  OdpowiedzUsuń
 5. To może być coś co mnie zaciekawi, więc będę miała tą książkę na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wybiorę się w taką literacką podróż.

  OdpowiedzUsuń
 7. Opisywanie własnych doświadczeń to najlepszy pomysł na książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już sam tytuł zachęca do lektury, zapisuję sobie tę książkę na później.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna podróż, fajnie chociaż poczytać o tym.

  OdpowiedzUsuń
 10. Autorka znalazła swoją niszę, idealnie <3 Aż chce się czytać! :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Tata koleżanki lubi takie publikacje, koleżanka napewno będzie wdzięczna za inspiracje prezentową.

  OdpowiedzUsuń
 12. sam temat ciekawy, ale jak widzę niedokończony, także tym razem się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń