Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 14 maja 2022

,,Lilu. Droga miodowa" Stefan Potocki

 ,,Lilu. Droga miodowa" to pozycja, która idealnie pokazuje, że bycie sobą zawsze jest super.

Z olbrzymim zainteresowaniem lubię odkrywać pozycje, które niosą ze sobą bardzo ważne przesłania. W związku z tym postanowiłam skusić się na ,,Lilu. Drogę miodowa" polskiego autora, która niedawno ukazała się na polskim rynku. Jeśli chodzi o kwestie związane z ilustracjami nie są one dla mnie za bardzo zachwycające. Główną bohaterką jest niedźwiedzica Lulu, a postać na okładce niestety nie za bardzo przypomina niedźwiedzia. Wewnątrz utworu jest trochę lepiej, jednak należy pamiętać o tym, że to tylko moje odczucia.

Lilu była bardzo dzielną niedźwiedzicą. W związku z tym nie do końca przyjmowała się narzuconym zdaniem rodziców. Szczególnie mamie Lilu nie podobała się ta rzekoma niesubordynacja córki i w związku z tym postanowili z mężem, że córka będzie uczęszczała do szkoły z internatem. Lilu jednak miała inne marzenia. Czy rodzicom udało się zrozumieć to, że niedźwiedzica była odrębną jednostką i miała prawo do własnego zdania oraz pasji? Lilu udało się odbyć podróż po magicznych zakątkach świata, w trakcie której spotkały ją niesamowite przygody.

Pozycja idealnie sprawdzi się na prezent dla dzieci w różnym wieku i niezależnie od płci pokaże, że od początku osoby nieletnie także mają prawo do własnego zdania oraz pasji. Jest to wydanie w sztywnej oprawie, dość szybko można spędzić czas z tą lekturą i zapoznać się z tą nietuzinkową książką. Podoba mi się jej przesłanie i na pewno warto zwrócić uwagę na tę pozycję gdy będzie dostępna w bibliotece lub właśnie w ramach prezentu. Dorośli także świetnie odnajdą się w tej lekturze i lepiej zrozumieją potrzeby swoich podopiecznych.  




Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Siedmioróg.      

10 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta propozycja i jej przesłanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bycie soba jest najlepsza rzecza, jaka mozemy zrobic :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super historia. Choć mój starszy syn jest już nieco bardziej wymagający, na ta chwilę Potter. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 4. same ilustracje sprawiają, że chętnie sięgnęłabym po tę książkę i przeczytała ją dzieciom :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie także ilustracje niestety nie przekonują.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę ta niedźwiedzica przerysowana albo raczej za mocno uczłowieczona :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł chętnie zaproponuję mojej młodej czytelniczce, ciekawie się zapowiada, powinien ją zainteresować. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. piękna opowieść, z pewnością spodobają sie dzieciom

  OdpowiedzUsuń
 9. Brzmi bardzo fajnie, a i widzę, że wydanie ładne.

  OdpowiedzUsuń