Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 15 maja 2022

,,Ukochana rajdowca" Kamila Mikołajczyk

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Ukochana rajdowca" to moje kolejne spotkanie z twórczością tej autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Madie Hailwood po tragicznej śmierci ojca przed 6 laty na zawsze znienawidziła Formułę 1, rajdowców i swojego brata Rega, który w jej odczuciu opuścił ją, by rozpocząć karierę rajdowca. Choć nastolatka opiera się uczuciu do Jaxa Neisona, który ma szansę na zdobycie tytułu mistrza Formuły, to jednak jej serce nie jest z lodu. ,,Ukochana rajdowca" to ściśle powiązana z ,,Dziewczyną rajdowca" kontynuacja świetnej serii autorstwa Kamili Mikołajczyk. Autorka doskonale stopniuje napięcie, a dzięki doskonale wykreowanym bohaterom i scenerii, przez tę powieść się dosłownie płynie. Już pierwszy tom wywarł na mnie ogromne wrażenie, nie mogłam doczekać się dalszych losów Madie i Jaxa. Bardzo więc ucieszyłam się, gdy ukazała się informacja, że druga część już jest dostępna. Jeśli masz abonament Legimi, tam także możesz pobrać oba tomy w pakiecie.

Madie po tragicznej śmierci ojca, mistrza i legendy Formuły 1, razem z babcią wyprowadziła się do małego miasteczka Austin, gdzie była anonimowa. Nikt także nie interesował się nią ani jej historią. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy jej relacja z Jaxem Neisonem zaczyna się zacieśniać. Mężczyzna ma bardzo apodyktycznego ojca, który od małego zainwestował w jego karierę i nie wyobraża sobie, by jedynak mógł ją zaprzepaścić przez dziewczynę. Madie jednak nie jest tak delikatna, jak by się mogło zdawać. Dla Jaxa, jego szczęścia i spokoju jest w stanie zrobić naprawdę dużo. Czy wejście na wojenną ścieżkę z burmistrzem Austin przyniesie pożądany efekt?

Kamila Mikołajczyk to autorka kilku powieści, jak np. ,,Udowodnię Ci", ,,Wdech" i ,,Wydech", czy ,,Kiedy Cię ujrzałem". Ostatnio jednak na polskim rynku głośno o jej nazwisku za sprawą doskonale wykreowanej serii ,,Bez ograniczeń". Szczerze mówiąc, sama jestem ciekawa, czy Kamila Mikołajczyk zdecyduje się napisać dalszą część. Chętnie przeczytałabym dalsze losy Jaxa, Madie, Logana oraz jego nowej dziewczyny. Sama przekonaj się, kogo serce podbił nieustraszony kierowca wyścigowy z drużyny Mercedesa.    

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

11 komentarzy:

 1. Podoba mi się to, że oba tomy są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. To chyba już nie mój target wiekowy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że pochłaniasz książkę za książką ile czytasz w ciągu roku tak mniej więcej ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam pióra autorki i jakoś nie ciągnie mnie do tej książki 🙂

  OdpowiedzUsuń
 5. boję się prędkości i takie klimaty zupełnie mnie nie kręcą, także tym razem odpuszczę

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Kamili nie kojarzę, ale książkę kupię na prezent dla znajomej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa historia, i interesujące, co dalej się wydarzy.. Książka jak dla mnie warta przeczytania, chętnie to zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Po książkę nie sięgnę, ale z pewnością podczas wakacyjnych dni znajdzie uznanie wielu czytelniczek. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sięgnę w wolne letnie popołudnie i poznam tą historię do końca :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety mam wrażenie, że te wszystkie ostatnio ukazujące się romanse są dokładnie takie same i to niezależnie od tła. Dawno nikt go dobrze nie oddał.

  OdpowiedzUsuń