Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 18 maja 2022

,,Skazanie" Remigiusz Mróz

,,Skazanie" Remigiusza Mroza to najnowszy tom serii z Chyłką i Zordonem w roli głównej. 

 

Remigiusz Mróz posiada tak bogaty dorobek literacki pod względem mixu gatunków, że każdemu uda się znaleźć cykl lub pojedyncze historie, które w pełni spełnią jego oczekiwania. Przekrój historii jest tak szeroki, że w przypadku prozy tego autora nie może być inaczej. Ten stan rzeczy bardzo cieszy miłośników różnych gatunków publikacji wydawanych przez polskiego twórcę. Ja do tej pory stawiam przede wszystkim na thriller prawniczy tego autora i nie mogłam się od niej oderwać od kolejnego tomu przygód Chyłki i Zordona.

Po licznych zawirowaniach Chyłce udało wrócić się do jej pierwotnej kancelarii. Nie było jednak wiadomo czy ten stan rzeczy utrzyma się przez dłuższy czas. W tej części do prawniczki zgłosiła się znajoma z rodzinnej destynacji, której córka rzekomo popełniła samobójstwo. Kobieta nie wierzyła w to zachowanie, sama wykorzystała już wszystkie możliwe środki. Jej ostatnią szansą była Joanna. Czy kobieta w tej części z roli prawniczki postanowiła przeistoczyć się w oskarżyciela posiłkowego i stanąć po drugiej stronie sali sądowej? To się miało dopiero okazać. 

Jak zwykle, w tym wydaniu także bardzo dużo się dzieje. Po raz kolejny pojawia się postać jednego ze znanych przestępców. Na uwagę zasługuje bardzo duża liczba docinków Joanny nie tylko względem Zordona, ale także innych bohaterów w książce. Lektura jest rozbudowana i jej zakończenie po raz kolejny okazało się niezwykle zaskakujące. Seria idealnie sprawdzi się w roli przerywnika między innymi publikacjami. Jest to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w niektóre dni. Seria jest już tak obszerna, że jest się w czym zaczytać. Z olbrzymim zainteresowaniem czekam na kolejny tom cyklu.   

Książki dostarcza serwis Sofario.com 

10 komentarzy:

 1. Taka długa seria? To może warto się nią zainteresować, lato idzie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię tę serię, zawsze czekam na kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię twórczość Remigiusza Mroza. Czas poznać i ten tom, bo nawet nie wiedziałam, że się ukazał :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie tylko jedna książke czytałam tego autora

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie sięgnęłam jeszcze po żadną książkę Remigiusza Mroza. Na początku chciałam poczekać, aż ten "BUM" minie, ale ostatnio mam ochotę to zmienić, bo nadal o nim głośno, a to już tyle lat... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Która to już będzie Chyłka? Ja jeszcze za pierwszą się nie zabrałam! Mróz za szybko pisze bym poradziła sobie z czytaniem na bieżąco, a tak to wychodzi, że za dużo mam w plecy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pogubiłam się w tym który to już tom. :D Jednak seria ma sporo fanów skoro powstają kolejne części.

  OdpowiedzUsuń
 8. skoroo tak wiele sie dzieje to napewno lektura stanowi dobrą odskocznie od codzienności

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytam Mroza, więc na tę książkę również nie dam się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię książki tego autora i zawsze podczas zakupów poluję na jego tytuły.

  OdpowiedzUsuń