Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 10 maja 2022

,,Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny" Wioletta Sawicka

,,Viktoria. Miłość zza żelaznej kurtyny" Wioletty Sawickiej to kolejny, ostatni tom serii, na który warto zwrócić uwagę.

Z największym zainteresowaniem wyczekiwałam kolejnego, tym razem już ostatniego tomu serii Wioletty Sawickiej. Jest to pięciotomowa seria inspirowana losami rodziny autorki, więc tym bardziej warto skusić się na tę lekturę. W związku z tym jeszcze przyjemniej i z niebywałym wciągnięciem się w treść można zapoznawać się z poszczególnymi tomami serii. Akcja toczy się na przestrzeni wielu lat, więc jest się czym zainteresować. Wioletta Sawicka to polska autorka, która do tej pory wydała już kilka książek na polskim rynku. Wszystkie z nich cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców, co nie jest niczym dziwnym.

Anna postanowiła wrócić do kraju. Cały czas nie mogła pogodzić się z tym, że jej bracia znajdowali się w miejscu, w którym robiono z nich maszyny systemu. Nie mieli oni własnego zdania, musieli działać i mówić wszystko w zgodzie z tym czego tam od nich oczekiwano. Nie było to przyjemne miejsce, w którym można było spędzić wakacje. Gwałty, bicie, prześladowanie były tam na porządku dziennym. Anna sądziła, że jej bracia stali się takimi maszynami do klepania formułek. Czy taka była prawda? O tytułowej Viktorii w tym tomie możemy poczytać dopiero dość późno, jednak biorąc pod uwagę obszerność tomu także dokładnie poznamy jej losy.

Z olbrzymim niepokojem śledziłam dalsze losy głównych bohaterów. Na pewno nie można narzekać na brak sytuacji, które wywołują szybsze bicie serca. Na końcu tomu dodano wykaz osób, które się w nim znajdowały wraz z krótkim opisem postaci. Jest to ostatni tom serii, dzięki czemu całość dobiegła końca. Seria idealnie sprawdzi się dla wszystkich miłośników sag rodzinnych. Dzięki temu, że na polskim rynku dostępna jest już całość nie trzeba zwlekać z lekturą w oczekiwaniu na kolejne tomy tego cyklu.

 Książkę można kupić na www.inverso.pl

 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

15 komentarzy:

 1. ja często czekam na wydanie całej serii, bo czekanie na kolejne tomy jest wykańczające

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie poznałam jeszcze tej serii, ale mam ją w planach przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Autorka mi znana , z chęcią poczytam kolejna część:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka, tym bardziej, że lubię takie seria z kilkoma książkami...

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi interesująco, nie jest to mój gatunek, ale zdecydowanie mam komu podsunąć ten tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serie mają to do siebie, że najlepiej od razu kupić wszystkie części :)
  Ja niestety bardzo opuściłam się w czytaniu na rzecz fotografii i kulinariów,
  Piszę też wiersze, ale tu też mam przerwę. Szkoda, że doba jest taka krótka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej serii, ale tak jak piszesz, dobrze że już dostępna jest na rynku w całości. Więc jak będę miała wolną chwilę to rozejrzeć się za całą seria, żeby przeczytać wszystkie po kolei.

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim razie tym bardziej jestem ciekawa tego wydania i swoich wrażeń.

  OdpowiedzUsuń
 9. Saga rodzinna jak najbardziej, tej serii nie znam, ale brzmi zachęcająco. Może w wakacje skuszę się na nią.

  OdpowiedzUsuń
 10. O to świetnie, że dostępna jest już całość tej serii, nie czytałam żadnej z ksiażek, więc może się skuszę na całość od razu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajna ksiazka na pewno się na nią skuszę!

  OdpowiedzUsuń
 12. O super! Z chęcią sięgne w sumie po całą serię od razu ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. faktycznie lepiej jak tomy dostępne są razem po co czekać na kolejną część :D :D lepiej od razu

  OdpowiedzUsuń
 14. taki wykaz postaci i opis to przydatna rzecz, lubiłam taki element w książce.

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie miałam okazji poznać tej serii, idę sprawdzić, co działo się w poprzednich częściach :)

  OdpowiedzUsuń