Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 9 maja 2022

,,Zaproszenie" Vi Keeland

Otrzymane z Taniejksiazki.pl ,,Zaproszenie" to kolejna powieść bestsellerowej pisarki Vi Keeland. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni

Bardzo lubię twórczość tej zagranicznej pisarki, więc bez większej zwłoki chwyciłam za ,,Zaproszenie", którego premiera już za dwa dni. Tym razem Vi Keeeland głównymi bohaterami swojej powieści uczyniła Stellę Bardot oraz Hudsona Rothschilda. Ta pierwsza, nieco rozdrażniona niepoważnym zachowaniem współlokatorki, pod wpływem pijackiego upojenia decyduje się przyjąć zaproszenie na ślub, które przyszło na dawny adres Evelyn Whitley. To właśnie tam poznaje niesamowicie przystojnego i zabójczo interesującego brata panny młodej oraz drużbę, Hudsona. Ten postanawia utrzeć jej nosa, jednak szybko okazuje się, że ten niewinny flirt ma szansę rozwinąć się w coś bardziej poważnego. Koniecznie przekonajcie się, co z tego wyniknie! 

Muszę przyznać, że bardzo lubię spędzać czas z niewymagającymi większemu nakładu pracy umysłowej książkami. Coraz cieplejsze dni także sprawiają, że czas na niezobowiązującą lekturę jest idealnie poszukiwany. Chętnie decyduję się na książki także autorstwa Vi Keeland, ponieważ choć ma ich na swoim koncie już kilkadziesiąt, za każdym razem wnoszą coś nowego. ,,Zaproszenie" to kolejna świetna i wyważona historia nietuzinkowej znajomości. Stella marzy o tym, by założyć swoją firmę, produkującą indywidualne perfumy, jednak z braku potrzebnych środków jej realizacja się przesuwa. Hudson zaś to właściciel świetnie prosperującej firmy, jednak ma także tajemnice z przeszłości, których od razu nie chce zdradzić. Może powstać z tego naprawdę ciekawe połączenie osobowości bohaterów.

Jeżeli szukasz lekkiej i niewymagającej lektury, serdecznie polecam Ci przeczytanie ,,Zaproszenia". ,,Coś nowego, coś pożyczonego, coś twojego", szczególnie to ostatnie w tej historii nabiera zupełnie nowego znaczenia. Vi Keeland to autorka takich tytułów jak ,,Nie powinniśmy", ,,Nie dla mnie", czy ,,Seks nie miłość". Jej bohaterowie sprawiają, że i nasze życie nabiera barw. Nie wahaj się, tylko koniecznie daj szansę tej lekturze, która rozpali Twoje zmysły. W kategorii hot zdobyła 3 na 5 płomieni. Idealna na wolne popołudnie! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

11 komentarzy:

 1. Na tak ciekawą lekturę na słoneczny dzień zawsze warto się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam twórczości tej autorki. Jednak od czasu do czasu lubię sięgnąć po lekturę, nad którą nie trzeba "myśleć :)"

  OdpowiedzUsuń
 3. Autorkę kojarzę, ma chyba nawet jakąs jej powieść w bibliotece, ale nie czytałam jeszcze

  OdpowiedzUsuń
 4. Twórczość tej autorki jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kompletnie nie czuję się w tym gatunku. Nic więc dziwnego, że nie znam twórczości autorki.

  OdpowiedzUsuń
 6. zdecydowanie nie jest to książka dla mnie, ale wiem komu polecę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bestsellerowa autorka, a ja pierwsze slysze 🙈 no ale to tez pewniw dlatego,zs komplwtnie nie jestem targetem autorki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Swojego czasu też miałam fazę na tego typu książki, ale ostatnio eksperymentuję z innymi gatunkami. Mimo wszystko ta wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo lubię książki pisarki, szczególnie w duecie z Ward.

  OdpowiedzUsuń
 10. Zainteresowałaś mnie! Zdecydowanie moja ulubiona tematyka. Lubię jak iskrzy między bohaterami :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam książki autorki więc na pewno sięgnę po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń