Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 czerwca 2022

,,Chłopak dla teściowej" Agnieszka Walczak-Chojecka

 Agnieszka Walczak-Chojecka to znana polska pisarka, która wraca po dłuższej przerwie z komedią pełną pomyłek. Poznajcie ,,Chłopaka dla teściowej".

Autorka napisała bestsellerową sagę bałkańską, przedstawiającą losy Chorwatów oraz Serbów. Na jej koncie znalazła się też m.in. ,,Dziewczyna z Ajutthai", czy ,,Naprawdę jaki jesteś". W większości z nich dużą rolę odgrywają podróże i zagraniczne kraje. Nie inaczej jest w tym razem. Najnowsza powieść Agnieszki Walczak-Chojeckiej to historia Idy Kwaśnej, kobiety mocnej i lubiącej mieć własne zdanie. Jej zupełnym przeciwieństwem jest synowa, Natalia, która obsesyjnie poświęciła się wychowaniu swojej dorosłej już córki Olgi. Ta ostatnia ma marzenie by zostać modelką i w tym celu wyjeżdża do Jordanii. Podróż ta jednak jest przyczynkiem zmian w życiu całej trójki.

Po śmierci męża Krzysztofa Natalia zostaje z córką oraz teściową. Niedysponowana nie może wyjechać z Olgą do Jordanii, jednak spędzenie czasu we dwie z Idą wydaje jej się zadaniem niewykonalnym. W tym celu postanawia znaleźć dla niej chłopaka, któremu poświęciłaby życie. Jej wybór pada na znanego autora książek, Alojzego Książka, który okazuje się dawną miłością seniorki. Agnieszka Walczak-Chojecka wplata swoich bohaterów w intrygi pełne przygód i zmiennych zwrotów akcji. Czytelnik nie wybucha niekontrolowanym śmiechem, ale i nie taki był zamysł Autorki. To historia, która ma drugie, o wiele głębsze podłoże.

Pisarka pokazuje do czego może doprowadzić nadmierna rodzicielska miłość. Nie brak tutaj faktów i scenerii Jordanii, od których nie sposób się oderwać. ,,Chłopak dla teściowej" to napisana po latach powieść autorstwa Agnieszki Walczak-Chojeckiej. Widać, że Autorka nie wypadła z wprawy, a nawet jej twórczość weszła na zupełnie inny poziom. Serdecznie polecam uwadze, jeśli tak jak ja, także lubiłeś te pełne uczuć i ukrytych podtekstów historie. To powieść pełna pomyłek, ale czy te zmiany wyjdą wszystkim bohaterom na dobre? Przekonaj się sama.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Autorce.

11 komentarzy:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiada się ciekawie i zabawnie, w sam raz na czerwcowy wieczór czytelniczy. :)

   Usuń
 2. Jestem bardzo ciekawa treści książki, bo tytuł bardzo przyciągający

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno sięgnę po tę książkę, jak tylko znajdę w końcu odrobinę czasu dla siebie 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie moje klimaty, wpisuję na listę książek, które muszę przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie , może przeczytam 😀

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za propozycję. Sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio przydałoby mi się pobuszować w komediowych klimatach, z pewnością pomogą powrócić do równowagi po bolesnych przeżyciach. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta książka na pewno znajdzie swoje grono odbiorców. Ja jednak nie mam jej w planach, bo to zupełnie nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 9. Autorki nie znam i pierwszy raz o niej slysze,ale tytul nawet mnie rozbawil

  OdpowiedzUsuń
 10. Sama z chęcią przeczytam tą książkę, bardzo interesująca ;)

  OdpowiedzUsuń