Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 czerwca 2022

,,Wszystkie moje sekrety" Weronika Czaplarska

,,Wszystkie moje sekrety" Weroniki Czaplarskiej to lektura która została wydana jako debiut autorki.Coraz więcej książek powstaje w wersji papierowej po poprzednim opublikowaniu ich na Wattpadzie. Tak było też z pozycją ,,Wszystkie moje sekrety" Weroniki Czaplarskiej, która w ostatnim czasie ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich książek. Sporą zagadką w tej czytelniczej propozycji jest przeszłość bohaterki, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Czy faktycznie tak się stanie? O tym odbiorca musi przekonać się juz sam.

Pierwsze strony tej historii to powrót do tego co wydarzyło się już kilkanaście lat wcześniej. Następnie fabuła przenosi się do teraźniejszości. To właśnie wtedy odbiorca wraz z bohaterką przenosi się do Szkocji, gdzie zaczyna kwitnąć miłość, lecz czy faktycznie od samego początku zamiarem Mary Grey było rozkochanie w sobie pewnego chłopaka i odwzajemnienie jego uczuć? Pełna niedopowiedzeń hidtoria sprawia, że nie sposób oderwać się od tej lektury przed przeczytaniem ostatniego zdania. Czy w tym wydaniu także można liczyć na szczęśliwe zakończenie?

Nie chcę zdradzać za wiele na temat zakończenia tej historii, jednak Weronika Czaplarska w swoim debiucie ,,Wszystkie moje sekrety" z powodzeniem pokazuje, że nie w każdym przypadku wszystko musi potoczyć się zgodnie z zaplanowanym planem. Należy wziąć pod uwagę to, że różne składowe mogą ulec zmianie i nie zawsze wszystko musi się udać. Jest to świetna, obszerna lektura z naprawdę dużym wkładem autorki w opis Szkocji, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Z pewnością uprzyjemni kilka wolnych wieczorów.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .


7 komentarzy:

 1. Widzę, że jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwykle nie sięgam po tego typu książki, ale czuję, że nad tą powinnam się naprawdę zastanowić 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę dać szansę temu debiutowi. Zapowiada się bardzo obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiedź opisów Szkocji brzmi bardzo zachęcająco. Poza tym nie zorientowałam się o czym jest ta książka...

  OdpowiedzUsuń
 5. ten opis Szkocji mnie zachęca, by przeczytać tą lekturę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książkowe podróże zawsze świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze mnie cieszy, gdy debiuty polskich autorów należą do całkiem udanych.

  OdpowiedzUsuń