Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 czerwca 2022

,,Pokuta" Łukasz Łuszczki

,,Pokuta", którą napisał Łukasz Łuszczki to niedawno wydana lektura tego autora.


Jak już wielokrotnie wspominałam lubię sięgać po książki, których autorów dopiero poznaję dzięki zapoznaniu się z danym utworem spod ich pióra. W związku z tym skusiłam się na tę lekturę, która także ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res. Jej atutem jest ciekawy pomysł na fabułę oraz niezbyt obszerna treść. W związku z tym można zapoznać się z nią w jeden wieczór. Problemem odnośnie sprawnego czytania może być gęsto napisany tekst oraz stosunkowo mała czcionka w tym wydaniu.

Główna bohaterka tego niezbyt obszernego wydania była pewna kto stał za tym, że jej siostry nie było już na tym świecie. W związku z tym postanowiła nawiązać kontakt z podejrzanym i sprawić by w odpowiednim czasie przyznał się do tego co zrobił oraz poniósł w związku z tym zasłużoną karę. Czy jednak faktycznie tak miało się stać? Dlaczego siostra głównej bohaterki musiała zginąć?

Lektura nie jest specjalnie obszerna, jednak warto zwrócić uwagę na to wydanie w wolnym czasie. Miło można spędzić czas z taką publikacją i tak też się stało w moim przypadku. Nie jest to pozycja doskonała w każdym względzie, jednak odpowiadało mi jej zakończenie oraz wyjaśnienie całej historii. ,,Pokuta", którą napisał Łukasz Łuszczki na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród osób zainteresowanych literaturą kobiecą z wątkiem kryminalnym i silnym nawiązaniem do przeszłości.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

 

12 komentarzy:

 1. Nie mówię nie. Może dam szansę tej lekturze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie podziękuję ale nie mowie NIE

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem zaintrygowana tą pozycją i bardzo chętnie ją kiedyś przeczytam 🙂 Czuję, że może być naprawdę ciekawie ❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. Może kiedyś przeczytam , miłego wieczoru 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Kryminalne wątki to coś, na co z przyjemnością zwracam uwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mała czcionka to ostatnio mój kłopot, mimo okularów trudno mi się czyta, muszę robić przerwy dla odpoczynku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nieszczególnie lubię literaturę kobiecą - co do wątków kryminalnych to też jestem wybredna. Dlatego raczej nie sięgnę po tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie lżejsze lektury są idealne na wakacje, jako jedno z plażowych "czytadeł" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam jeszcze tej książki, ale robię listę co chciałabym przeczytać w wolnym czasie, zapiszę sobie tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że to nie mój gatunek, ale świetnie, że Polscy twórcy dobrze sobie radzą.

  OdpowiedzUsuń
 11. Autora nie znam, ale ogólnie fabuła do mnie trafia jak i prosta grafika jaka znalazła się na okładce.

  OdpowiedzUsuń