Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 czerwca 2022

,,Czekam w pokoju 206" Ewelina Dobosz

      Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Czekam w pokoju 206" to kolejna świetna pozycja tej autorki. Sprawdźcie też inne romanse w księgarni.


Ewelina Dobosz po raz kolejny udowodniła, że historie przez nią tworzone pochłaniają czytelnika od pierwszej strony i nie wypuszczają ze swych sideł przed przeczytaniem ostatniego zdania. Korzystając z weekendowego wyjazdu do Gdańska wzięłam tę lekturę ze sobą i nie żałuję. ,,Czekam w pokoju 206" to historia Michała Kalickiego, menadżera krakowskiego oddziału hotelu Marlid oraz kobiet, które były mu w jakiś sposób bliskie. Mężczyzna pomimo ponad 30 lat wciąż nie wyrósł jeszcze z imprezowego stylu życia. Alkohol, narkotyki, niezobowiązujący seks są dla niego na porządku dziennym. Innego zdania jest jednak jego szef, przyjaciel rodziców, który postanawia przenieść go do zakopiańskiej miejscowości, by tam objął kierownicze stanowisko.

Na miejscu okazuje się, że personel ma pewne braki, które należy wyeliminować, by Marlid wspiął się na jeszcze wyższy poziom. Podwładną Michała jest przebywająca na urlopie Monika Waloszek. Okazuje się, że ona także uwielbia niezobowiązujące spotkania zakończone namiętnym seksem, więc w tej roli pasują do siebie idealnie. Największy szok mężczyzna przeżywa jednak w momencie, gdy okazuje się, że jedną z zatrudnionych recepcjonistek jest jego była ukochana, Ewa. Obecnie on ma swoje życie, ona swoje, jednak bohater wciąż nie może uporać się z wydarzeniami sprzed roku. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne tajemnice...

Można powiedzieć, że obecnie z twórczością Eweliny Dobosz jestem na takim etapie, że po kolejne tytuły sięgam w ciemno. Każda stworzona przez nią historia to prawdziwe arcydzieło. Ciekawie wykreowani bohaterowie, wartka akcja, nieoczekiwane zwroty akcji. Autorka wie, jak zaskoczyć czytelnika do samego końca. Choć sam tytuł nawiązuje do hotelowego pokoju, to szybko okazuje się, że warstwa psychologiczna odgrywa tutaj nie mniejszą rolę. Koniecznie poznaj twórczość, a zacznij od takich tytułów jak ,,Aktor", ,,Droga na szczyt", czy serii ,,Zakazane relacje". Każda inna, ale wszystkie łączy jedno - są świetnie skonstruowane i pochłaniają czytelnika od pierwszego do ostatniego zdania. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Tania Książka.

11 komentarzy:

 1. Choć to nie mój gatunek, to zaciekawiła mnie ta książka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo zachęcająca recenzja. Jeszcze nie miałam przyjemności czytać żadnej książki tej autorki

  OdpowiedzUsuń
 3. Autorka tworzy naprawdę ciekawe historie. Super propozycja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię twórczość tej autorki i na premierę tej książki czekałam już dłuższy czas!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastycznie trafić na ksiązki ulubionego pisarza, kiedy ma się pewność, że przygoda czytelnicza sprawi mnóstwo frajdy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Czytanie wtedy, to czysta przyjemność. ;)

   Usuń
  2. Książki wybranych pisarzy biorę w ciemno, pewnie, że czasem oczekiwania mniej spełnione, jednak i tak spasowanie z moim gustem. :)

   Usuń
 6. Dobrze jest mieć autorów, po których książki sięgamy w ciemno.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba fabuła mnie nie zachęca, ale pewnie książka znajdziecie grono fanów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj to nie jest zdecydowanie typ literatury, po którą sięgam, zdecydowanie bardziej wolę chwycić coś z gatunku faktu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Umknęła mi ta pozycja kompletnie, ale dobrze, że wpadłam na ten wpis. Uzupełnię sobie!

  OdpowiedzUsuń