Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 czerwca 2022

,,Siła miłości" Linda Szańska

    Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Siła miłości" to trzeci tom serii napisany przez Annę Szafrańską i Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Sprawdźcie też inne książki obyczajowe w księgarni.

Napisanie książki w duecie na pewno nie jest takim łatwym zadaniem jak mogłoby się to wydawać. Przez dość długi czas nikt nie wiedział, że właśnie pod tym pseudonimem kryją się Anna Szafrańska oraz Agnieszka Lingas-Łoniewska. ,,Siła miłości" jest już trzecim tomem tej serii i w celu lepszego zrozumienia fabuły warto skusić się na lekturę także poprzednich części. Nie będzie to bardzo czasochłonne zajęcie, gdyż z tomu na tom jest to coraz mniej obszerna pozycja... Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że nie są to najlepsze lektury, jakie miałam okazję czytać z dorobku tych autorek, choć na pewno także znajdą swoich odbiorców, którzy będą nimi zachwyceni.

Akcja toczy się w Poznaniu, gdzie już w pierwszym tomie doszło do związania się Anioła z kobietą, która miała trudną przeszłość. W drugiej części jest opowieść miłosna Diabła i jego partnerki, a trzecia należy do Glisdy. Jest ona jednocześnie najmniej obszerna ze wszystkim wydanych do tej pory tomów. Zakończenia poprzedniej części sprawiły, że Grzesiek miał pełną świadomość tego, że jego życie z powodu tego co zrobił może zakończyć się w każdej chwili. W związku z niektórymi działaniami nie miał jednak wyboru, by postąpić inaczej. W tym wydaniu możemy poznać jego dalsze losy oraz tej, której nie chciał widzieć, ale serce nie dawało mu wyboru.

Lubię sięgać po pozycje, które dostarczają wielu emocji, ale ten cykl niestety się do nich nie zalicza. Historie są inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, jednak nie wywarły na mnie wielkiego wrażenia. Brakowało mi większego napięcia, rozbudowania fabuł, jakichś ciekawszych wątków, które sprawiłyby, że nie sposób byłoby oderwać się od tych lektur. Na pewno pomysł na fabułę był ciekawy, jednak nie da się ukryć, że pod względem napięcia w tym cyklu nie jestem usatysfakcjonowana tą warstwą. ,,Siła miłości" stworzona przez duet pisarek - Annę Szafrańską oraz Agnieszkę Lingas-Łoniewską nie okazała się dla mnie specjalnie zachwycająca. W przygotowaniu jest kolejna część.

Wpis powstał w ramach współpracy z Tania Książka.

12 komentarzy:

 1. Fajne jest to połączenie dwóch autorek, jestem ciekawa jak styl wypadł

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa pracy twórczej tego duetu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolezanka czytala i była zadowolona, ale to nie koje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że z tomu na tom jest coraz krócej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam kilka książek Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i pamiętam, że podobały mi się. Czy tak by było teraz? Nie wiem. Raczej nie sięgnę po tę pozycję, ale poszukam czegoś co napisała Anna Szafrańska

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli akcja toczy się w Poznaniu, to muszę przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa fabuła, chętnie się na tą pozycję zdecyduję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja osobiście zawiodłam się - liczyłam na coś o wiele lepszego :/

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam poprzednią część z tej serii i średnio mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię książki pisane w duetach, ale i tak preferuję, kiedy to jeden autor zaprasza mnie do swojej literackiej wyobraźni. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam pierwszy tom tej serii i bardzo ciężko mi się go czytało, nie mogłam się wczuć, więc odpuściłam kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 12. wind of renewal6 lipca 2022 17:30

  Agnieszkę Lingas-Łoniewską kojarzę, jednak drugiej autorki książek nie kojarzę. Raczej nie sięgnę po tę serię. Jakoś fabuła mnie nie przekonuję.

  OdpowiedzUsuń