Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 czerwca 2022

,,Dziewczyna i Uczony" Gerdien Verschoor

 ,,Dziewczyna i Uczony" Gerdien Verschoor to jedna z tych książek, która szczególnie spodoba się miłośnikom sztuki.


Jestem bardzo otwarta na nowe gatunki oraz tytuły o których wcześniej nie słyszałam. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na lekturę, jaką jest  ,,Dziewczyna i Uczony" Gerdien Verschoor. Tym razem głównym tematem przewodnim są właśnie dwa tytułowe obrazy spod pędzla znakomitego malarza Rembrandta. Autorce tak przypadły one do gustu i okazały się zazwyczaj dla niej zachwycające, że postanowiła napisać własną pozycję na ich temat. Czy był to dobry pomysł. W jaki sposób ,,Dziewczyna i uczony" stworzona przez Gerdien Verschoor okazała się aż tak zachwycającą lekturą?

W wydaniu ,,Dziewczyna i uczony" Gerdien Verschoor opowiada na początek o zachwycie autorki nad tymi dziełami sztuki. Następnie odbiorca może przenieść się do zakończenia życia Karoliny Lanckorońskiej, która zmarła w wieku 104 lat. Następnie Gerdien Verschoor sumie niezwykle wciągającą historię o narodzinach, młodości oraz dalszym życiu Karoliny Lanckorońskiej. Kobieta bardzo interesowała się sztuką, jednak w czasach jej młodości niektóre działania w stosunku do sztuki były zabronione. Uwielbiała jesnak interesować się tą dziedziną i chętnie oprowadzała zwiedzających po miejscu z którym mieszkała. 

,,Dziewczyna i uczony" Gerdien Verschoor to niezwykle ciekawa i ważna tematyka utworu. Warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł jeśli czujecie się zainteresowani sztuką oraz historią życia Karoliny Lanckorońskiej. Autorka od samego początku zachwyca się obrazami Dziewczyny oraz Uczonego, co bez wątpienia wpływa na odbiór tych dzieł sztuki oraz całego utworu pisarki także przez czytelnika. Jeżeli masz ochotę na napisaną pięknym językiem lekturę, w której z każdej strony pojawia się zachwyt autorki nad Dziewczyną i Uczonym to jest to idealna propozycja dla Ciebie.

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

10 komentarzy:

 1. Każda książka z motywem sztuki jest w moim polu zainteresowań, więc i za tą się rozejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj bardzo ciekawa ksiazka, szczególnie z tym ujętym motywem sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś czytywałam książki historyczne. Teraz wybieram bardziej komedie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie różnie, obecnie bardziej potrzebuję wciągnąć się w literaturę faktu niż powieści z uśmiechem, ale kryminałom zawsze jestem wierna. ;)

   Usuń
 4. wind of renewal6 czerwca 2022 18:06

  Nie przepadam za taką tematyką książek, więc nie czytam ich. Bardzo się przy nich nudzę i myślę, o czymś innym.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zupełnie nie kręcą mnie książki historyczne, nigdy mnie do nich nie ciągnęło i dziś tego nie robię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Raczej ksiązka nie w moim klimacie, chociaż już sama okładka kusi chociaż do przekartkowania!

  OdpowiedzUsuń
 8. Raczej nie odnalazła bym się w tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zastanawiałam się nad tą propozycją czytelniczą, chętnie bym ją poznała, ale jeszcze kilkanaście zaległości książkowych mam, najpierw z nich muszę się pozbierać. :)

  OdpowiedzUsuń