Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 czerwca 2022

,,Intryga" Agnieszka Krzon

 ,,Intryga" Agnieszki Krzon to jedna z książek, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.


Bardzo często zdarza się tak, że kolejne tomy nie są w ogóle oznaczane i tak było też w tym przypadku. W chwili gdy postanowiłam zapoznać się z ,,Intrygą" Agnieszki Krzon w ogóle nie miałam pojęcia o tym,że jest to kontynuacja ,,Eventu". Pewnie o wiele lepiej zapoznawałoby mi się z tą historią, gdybym była po lekturze części pierwszej. Od razu zaczęłam jednak od tego wydania i w sumie odnoszę wrażenie, że niewiele straciłam, więc dobrze wyszło, że natrafiłam na tę lekturę. Już od samego początku można zorientować się w fabule. Na pewno jest to jedno z tych wydań, które zaskoczy swoim zakończeniem.

Kaja brała udział w walkach bokserskich. Nie miała jednak przez długi czas pojęcia na temat tego, ze jej partner, Marcus nie jest tak kryształowy jak jej się wydawało. Dość późno okazało się, że jest on powiązany ze światkiem przestępczym. Kobiecie nie do końca takie rozwiązanie odpowiadało. Mężczyzna jednak nie do końca przejmował się jej zdaniem. Do tego dochodził jeszcze niezważający na nic brat Marcusa, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć to na czym najbardziej mu zależało.

Agnieszka Krzon stworzyła typowo gangsterską historię, w której bohaterowie nie są czarno-biali. Są to bardzo wyraziste sylwetki, które wiedzą w jaki sposób osiągnąć to, na czym najbardziej im zależy o niekoniecznie zrobić to zgodnie z prawem. ,,Intryga" Agnieszki Krzon to drugi tom serii, którzy kończy się w dość kluczowym momencie. W przygotowaniu na pewno jest także kolejna część, o czym dobitnie świadczą ostatnie sceny tego wydania. Myślę, że lektura mogłaby wywoływać u odbiorcy większe emocje, jednak pod względem treści jest przemyślana i na pewno można liczyć na niejedną fabularną niespodziankę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

9 komentarzy:

 1. Czytelniczki na pewno ucieszy fakt, że powstanie co najmniej trylogia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też lubię wiedzieć , czy to jest seria czy nie, a nawet lubię jak jest kilka książek o tych samych bohaterach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie gangsterskie historie mają swoich fanów i dobrze ze pojawiają się nowe tytuły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż gangsterskie książki mają swoich zwolenników, dobre książki na lato, podczas urlopu....

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna propozycja książki 😀 miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 6. ufff! brała udział w walkach bokserskich - to chyba nie jest typ mojej bohaterki

  OdpowiedzUsuń
 7. Tytuł jest extra, ale co się pod nim kryje tak naprawdę?
  Bożena

  OdpowiedzUsuń
 8. Raczej nie jest to książka dla mnie, wolę inne klimaty

  OdpowiedzUsuń