Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 czerwca 2022

,,Lekcja francuskiego" P. J. Howard

 ,,Lekcja francuskiego" P. J. Howard i Natalie Renard to lekka lektura na wolny czas. 


Dni w trakcie których żar leje się z nieba są już na porządku dziennym. Nie mamy w żadnym wypadku wpływu na to co dzieje się za oknem. Idealnie sprawdzają się teraz lżejsze lektury, który pozwalają wypełnić ten gorący strumień za oknem. Nie musimy jednak opierać się tylko na nim. Żar miłości można poczuć też między konkretnymi bohaterami. Czy tak się stało też w tym przypadku? O czym jest ,,Lekcja francuskiego" P. J. Howard i Natalie Renard?

Nigdy nie wiadomo co czeka na nas za rogiem. Czasami wakacyjne spotkanie może wiązać się z zaskakującym ciągiem dalszym. ,,Lekcja francuskiego" P. J. Howard i Natalie Renard pokazuje, że wszystkiego nie da się przewidzieć. Halvor Gastrell w najśmielszych snach nie mogła przypuszczać, że Mason, z którym weszła w bliższą znajomość łóżkową okaże Sue partnerem jej siostry, dodatkowo jej nauczycielem oraz korepetytorem. Czy tego nie było z wiele? W jako sposób miała potoczyć się ich dalsze losy w tak skomplikowanym układzie?

,,Lekcja francuskiego" P. J. Howard i Natalie Renard porusza tekst nie tylko romansu z nie swoim partnerem w rodzinnych kręgach. Wydanie skupia się także na relacji nauczyciel-uczennica, która nie powinna wykraczać poza szkolne mury. Jest to zajmujące wydanie, w którym można przypuszczać w jaki sposób zakończy się ta historia. Niemniej, i tak miło spędziłam czas z tą lekturą, z niecierpliwością czekając na jej zakończenie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare.

11 komentarzy:

 1. Książka na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Życie potrafi zaskoczyć. Ciekawe, czy książką też zaskoczyłaby mnie pozytywne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie dla mnie, ale cieszę się, że cię nie znudziła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, raczej mnie romanse nie interesują, ale pewnie książka znajdzie swoich wielbicieli...

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielu czytelników na pewno zainteresuje się tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mojego serca nie podbije, ale myślę, że znajdzie spore grono odbiorców :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jestem fanką romansów, ale może leniwym popołudniem na urlopie sięgnę po tą pozycję. Polecę koleżance - będzie zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytam romansów prawie w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Taki typowy romans jakich wiele ostatnimi czasy :) Może się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 10. Ech, taki romans jest niebezpieczny dla dziewczyny, lepiej szukać kogoś bardziej odpowiedzialnego...

  OdpowiedzUsuń
 11. Raczej nie jestem jej odbiorcą, ale fani romansów powinni być usatysfakcjonowani lekturą.

  OdpowiedzUsuń