Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 czerwca 2022

,,Cud babiego lata" Marlena Ledzianowska

 Czy zdrada faktycznie oznacza koniec związku? Czy istnieje szansa na odbudowanie relacji?

 

Marlena Ledzianowska do tej pory wydała trzy książki i ,,Cud babiego lata" jest jej ostatnią publikacją. Wcześniej nazwisko autorki, ani żadna z jej książek nie wpadła mi w oko, więc tym bardziej byłam ciekawa, jaka będzie ta wydawnicza nowość z Novae Res. Warto wspomnieć już na samym początku o tym, że autorka w tym wydaniu porusza ważny temat, jakim jest zdrada małżeńska i to, co może wynikać z takiego zachowania małżonków. Pozycja nie jest zbyt obszerna, a dodatkowo uwzględnia temat niezwykle na czasie, jakim jest zdrada jednej ze stron, a może nawet dwóch?

Fabuła toczy się w teraźniejszości, ale także w przeszłości. Ciekawym zabiegiem jest zdradzenie męża przez Julię Niepołomską, a następnie obwinianie go o to, że to on odpowiada za rozpad ich małżeństwa, mimo tego, że on zdradził ją jako drugi. W przypadku obu bohaterów doszło do zdrady małżeńskiej, jednak wspólnie podjęli decyzję o dalszej walce o ten związek. W tym celu udali się na terapię dla par, lecz czy miała ona przynieść pożądane rezultaty? W przypadku kobiety doszła depresja, chęć pozostania z mężem, obwinianie córki o to, że zabrania jej kontaktu z mężczyzną. Czy udział w terapii faktycznie miał przynieść efekty? Czy w przypadku podwójnej zdrady, zarówno ze strony Julii, jak i Marka, istniała szansa na odbudowanie związku?

Autorka w swojej najnowszej powieści porusza temat zdrady małżeńskiej, która jest aktualnym tematem p[rzez cały czas i może zdarzyć się w nawet najbardziej zgodnej parze. Całość historii ma niecałe 300 stron i wyzierają z nich różne emocje odnośnie tego, jak czuła się Julia podczas odbywania terapii. Ciekawym pomysłem było przeplecenie teraźniejszości z przeszłością, dzięki czemu czytelnik jeszcze lepiej może wczuć się w emocje bohaterów. ,,Cud babiego lata" Marleny Ledzianowskiej to idealna lektura, która sprawdzi się o każdej porze roku, gdyż jej tematyka przez cały czas pozostaje aktualna. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

12 komentarzy:

 1. Temat bardzo uniwersalny i można go pokazać z różnych stron, dlatego warto zerknąć na tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka idealna do przeczytania letnią porą, na plaży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie dla mnie :) Nie czytam tego typu książek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez bicia się przyznaję, że pierwszy raz słysze o autorce i oczywiście o jej twórczości - muszę to koniecznie zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrada to nośny temat. Ciekawe, czy książka by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam wczęśniej o tej autorce. Propozycja nawet ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie zdrada definitywnie przekreśliłaby związek, ale w ksiązkach może być inaczej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta książka to idealny wybór na relaks w wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znam tej książki i nawet o niej wcześniej nie słyszałam. Nie zainteresowała mnie jednak na tyle, aby się skusić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wind of renewal20 lipca 2022 19:40

  To zdecydowanie nie książka dla mnie. Także nie sięgnę po nią. Nie kojarzę autorki.

  OdpowiedzUsuń