Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 czerwca 2022

,,Sonder" Tina Berk

 ,,Sonder" Tiny Berk to kolejna świetna propozycja na prezent dla miłośników tego gatunku.


Z tego co udało mi się zorientować na polskim rynku wydawniczym już wcześniej ukazała się inna powieść tej autorki. Nie miałam jeszcze okazji poznać pióra Tiny Berk, więc tym bardziej postanowiłam przyjrzeć się bliżej temu wydaniu. Jest to utwór zakwalifikowany do gatunku new adult, czyli literatury młodzieżowej i w tej roli sprawdzi się doskonale. Idealnie sprawdzi się na różne okazje w roli prezentu dla nastoletnich odbiorców, którzy w tym przypadku będą mogli odnaleźć własne rozterki.

17-letnia Sophie, główna bobaterka tego utworu spełniała się w wykonywaniu codziennych zajęć i braniu udziału w rozrywkowych spotkaniach. Jak to bardzo często bywa w tym wieku, dziewczyna miała także chłopaka. Spotykała się z Declanem, który pewnego dnia zaginął. Tak naprawdę nie było wiadomo, z jakiego powodu doszło do jego zaginięcia, jednak Sophie przejęła się tym zdarzeniem. Do tego doszła sprawa z listami, które zaczęła otrzymywać dziewczyna. Z jakiego powodu zaginął Declan? Czy chłopak pisał do niej listy po swoim zniknięciu i dlaczego to robił?

,,Sonder" Tiny Berk to pozycja, która szczególnie przypadnie do gustu czytelnikom w nastoletnim wieku. Z powodzeniem odnajdą się w lekturze tej historii, która właśnie do nich jest skierowana. Nie mam porównania z poprzednią książką autorki, jednak ,,Sonder" jest napisany przystępnie i do samego końca niektóre sprawy pozostają wielką niewiadomą. Dodatkowo genialnym rozwiązaniem, które zostało zastosowane w tej książce jest możliwość pobrania kodu QR z playlistą do tej lektury już na samym początku książki. Można także wpisać link na komputerze, na początku niektórych fragmentów jest tytuł i autor. To z pewnością sprawi, że odbiorca jeszcze lepiej wczuje się w klimat tej powieści.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .


5 komentarzy:

 1. Młodzież powinna zainteresować się, może i moja na tę przygodę czytelniczą się skusi. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie slyszalam o tej autorce, będzie trzeba się zapoznac

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam gdy do książek są dołączane playlisty, bo często słucham muzyki przy czytaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobnie, jak tylko trafię w tekście na tytuł piosenki, natychmiast włączam ją w tle. :)

   Usuń
 4. Nie znam autorki ani tej książki, ale czuję, że mogłabym wciągnąć się w nią. Pomimo, że jest dla młodszych odbiorców, to lubię czasem poczytać coś z tego gatunku.

  OdpowiedzUsuń