Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 czerwca 2022

,,Z zimną krwią" Tess Gerritsen

 Twórczość Tess Gerritsen składa się także z lekkich kryminałów z wątkiem miłosnym. Ten tytuł zalicza się do tego grona.

Nie zawsze w czytelniczym planie dnia trzeba mieć na uwadze tylko bardzo wymagające pozycje. Sięgnięcie po lżejsze tematycznie wydanie także zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców w różnym wieku. Jakiś czas temu miałam okazję poznać nie tytuły autorki z grupy tych lżejszych i byłam usatysfakcjonowana tą lekturą. Gdy ukazało się wznowienie książki ,,Z zimną krwią" Tess Gerritsen wiedziałam, że będę chciała się z nim zapoznać. Była to bardzo dobra decyzja gdyż miło spędziłam z nią wolny czas w jeden poranek.

Tym razem miało dojść do ślubu, który w ostatniej chwili został odwołany. Można by podejrzewać, że była to dobra decyzja, gdyż po wyjściu niedoszłej panny młodej z kościoła wybuchnęła wojna. Kto był za to odpowiedzialny. Czy miało to jakiś związek ze ślubem, który nie doszedł do skutku? Jest to do samego końca tego wydania bardzo niejasna sytuacja. W związku z tym Tess Gerritsen nie ujawnia za szybko szczegółów tej intrygi, co jest ważne także w przypadku tej bardzo lekkiej lektury kryminalnej z wątkiem miłosnym.

Tess Gerritsen w swoim literackim dorobku ma typowe kryminały oraz lżejsze lektury w których wątek romantyczny nie jest zbyt skomplikowany. ,,Z zimną krwią" tej autorki to pojedyncza historia spod pióra zagranicznej pisarki, na którą warto zwrócić uwagę jeśli lubicie takie nieskomplikowane wydania. Nowa szata graficzna idealnie pasuje do poprzednich kryminalno-romansowych historii tej autorki, które w ciągu ostatnich lat także doczekały się wznowień. Czcionka jest duża, a język w tym tytule ponownie zachęcający do pochłaniania kolejnych stron. Takiej zachęcie nie mogłam się oprzeć. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Harper Collins.

13 komentarzy:

 1. Oj to zdecydowanie nie książka dla mnie, wolę postawić na literaturę faktu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam okazję poznać ten tytuł i miło go wspominam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam okazji czytać nic tej autorki, ale zgadzam się, że ma tak szeroki dorobek literacki że jest w czym wybierać

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłabym chętna przeczytać tę książkę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem chętna przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię sobie czasem wrzucić jakiś kryminalik xd dzięki za recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam serię o Jane i Maurze, więc zawsze chętnie zerkam na ksiażki tej autorki. Chętnie przeczytam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio mocno siedzę w tematach true crime i kryminałach wszelkiej maści. Więc dzięki za rekomendację!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawa recenzja. Nie zbyt często sięgam po ten gatunek, ale coś dla odmiany się przyda

  OdpowiedzUsuń
 10. Przygoda czytelnicza na szybką i niezobowiązującą przygodę, w rytmie lekkiej sensacji i delikatnego romansu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dawniej często sięgałam po książki tej autorki, zwłaszcza kryminały i thrillery medyczne. Takie lekkie i mniej wymagające lektury też są potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo lubię twórczość Tess Gerritsen i z chęcią sięgnę po tą jej książkę :)

  OdpowiedzUsuń