Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 29 lipca 2022

,,Amulet" Beata Olejnik

 ,,Amulet" Beaty Olejnik to świetna literatura obyczajowa, z którą miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.


Beata Olejnik ma już na swoim koncie kilka powieści, jednak ,,Amulet" to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością. Palo wraz z innymi dziećmi z indiańskiej wioski w dniu swoich siódmych urodzin został uprowadzony i sprzedany małżeństwu, które marzyło o dziecku. Przysposobiony Maks nie miał z nimi źle, wciąż jednak tęsknił za biologicznymi rodzicami. Po latach okazuje się, że nowi opiekunowie myśleli, że jest sierotą i nie ma nikogo. Maks wciąż jednak ma przy sobie indiański amulet, z którym nigdy się nie rozstaje.

Weronika Terlewska wychowana w bogatej rodzinie po kryjomu wymyka się na spotkania z Maksem. Studiująca architekturę dziewczyna nie chwali się swoim pochodzeniem. Uważa, że mający dobrze prosperującą firmę z kosmetykami ojciec nie powinien być wyznacznikiem tego, jak będą traktowali ją znajomi ze studiów. Nieoczekiwanie w ich domu dochodzi jednak do serii niepokojących zdarzeń. 

Beata Olejnik stworzyła historię, która porywa w swe sidła czytelnika już od pierwszych stron. Nie mogłam oderwać się od tej historii. Wciąż zastanawiałam się, kto źle życzy rodzinie Terleckich. Ciekawiło mnie, jaką decyzję podejmie Maks. Czy wróci do indiańskiej rodziny? Ciekawie wykreowaji bohaterowie i wartka akcja sprawiają, że przez powieść dosłownie się płynie. Serdecznie polecam miłośnikom twórczości autorki. Ja tymczasem rozejrzę się za jej wcześniejszymi książkami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

7 komentarzy:

 1. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 2. To może być naprawdę ciekawa lektura. Zapiszę sobie tytuł na moją listę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałąm o tej książce. Wydaje mi się że nie jest to propozycja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No i wpadła mi na listę do czytania kolejna książka! Dzięki za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam wcześniej o tej pozycji, ale to pewnie dlatego, że ostatnio patrzę jedynie na thrillery.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele dobrego słyszałam na temat książek tej autorki, ale sama jakoś nigdy ich nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej książce i nie zainteresowała mnie ona więc sobie daruje.

  OdpowiedzUsuń