Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 lipca 2022

,,Cywil w służbie narodu" Zdzisław Brałkowski

 ,,Cywil w służbie narodu" Zdzisława Brałkowskiego to niezbyt obszerna lektura stanowiąca kolejny tom serii autora.

W przypadku niektórych serii z powodzeniem ich lekturę można rozpocząć w dowolnym momencie. Bywa też tak, że dopiero podczas czytania okaże się, że dany tytuł stanowi któryś tom cyklu. Nie zawsze wydawnictwa i autorzy jednoznacznie dają informację na temat tego, że w przypadku chęci suszenia się na daną lekturę dobrze jest zapoznać się także z poprzednimi częściami. ,,Cywil w służbie narodu" Zdzisława Brałkowskiego jest kolejnym tomem większej całości, a nie oddzielnym wydaniem.

Seria ,,Zza zasłony czasu" opiera się na wspomnieniach autora. W tym tomie postanowił zmienić pracę. Jego nowym zadaniem miało być pilnowanie młodzieży, która nie dostała się do wojska. Przypilnowanie ich, podszkolenie z wiedzy historycznej. Jednocześnie Zdzisław Brałkowski miał być jedynym cywilem w tym oddziale i podjąć pracę w kadrze dowódczej. Na pewno na brak zajęć nie mógł w tym czasie narzekać. Czy wszystkie sytuacje udało się zakończyć w pomyślny sposób?

Niewątpliwie warto skusić się na tę lekturę jeśli odbiorcę interesują prywatne wspomnienia autora. Są one podane w przystępny sposób. Akurat w tym tomie Zdzisław Brałkowski podjąć taką tematykę. Na rynku są już jednak dostępne także wydania z innych okresów, a w przygotowaniu jest kolejny tom o OHP. ,,Cywil w służbie narodu" Zdzisława Brałkowskiego to idealna niezbyt obszerna lektura dla osób zainteresowanych tym okresem w dziejach Polski. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

10 komentarzy:

 1. Jestem przekonana, że pozycja znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym razem nie jest to tytuł dla mnie, ale dobrze, że ktoś porządnie podchodzi do poruszania tej tematyki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tematycznie książka mało mnie przyciąga, zatem raczej się z nią nie spotkam, chyba, że kiedyś przypadkowo wpadnie w moje ręce. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka nie dla mnie , ale wiem komu ja sprezentuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem czy bym się odnalazła w takiej tematyce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mój klimat, ale wiem, że są ludzie co takie lubią :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. W sumie nietypowy temat książki i właśnie chyba dlatego mnie nią zaintrygowałaś.

  OdpowiedzUsuń
 8. Całkiem ciekawa propozycja, na pewno się jej przyjrzę

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze, że ktoś porusza ten temat, jednak książka nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń