Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 lipca 2022

,,Terror" K. E. December

 ,,Terror" K. E. December stanowi już trzeci tom serii ,,Costello Brothers".


Idealnie odnajdujęsię czyteknkcxo w kolejnych tomach ulubionych serii. Miło jest, gdy na następne części nie trzeba zbyt długo czekać. Wtedy oczekiwanie mija w przyjemniejsze atmosferze. Jednym z cyklem, z którymi zapoznaje się w ostatnim czasie jest właśnie ,,Costello Brothers" napisany przez K. E. December. Znam też inne książki tej autorki i za każdym razem jest się czym zachwycić. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę. Po raz kolejny jestem zachwycona tym wydaniem i nie żałuję, że kontynuuję tę lekką czytelniczą serię. 

W tym tomie główna bohaterka wyfanka mudiala podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu. Nastya Gawryłow była w szczęśliwym związku ze swoim obecnym psrtnerem Aleksiejem. Na nieszczęście kobiety jej ojciec postanowił wydać ją za mąż za jednego z braci Costello, Marca. Nastya nie była z tego powodu zadowolona, jednak nie miała wyboru. Nie mogła sprzeciwić się ojcu, który zaplanował dla niej właśnie taką przyszłość.

Z olbrzymim zainteresowaniem śledziłam już ostatni tom serii ,,Costello Brothers" napisany przez K. E. December. Na uwagę zasługuje cały wątek miłosny połączony z Romanem, jaki miał miejsce w tej książce. Lektura oczywiście zawiera również opisy mafijnych porachunki oraz kilka bardziej stresujących momentów. Cały cykl wydawnictwa przypadnie do gustu czytelniczkom, które szukają typowo lekkiej serii z wątkiem mafijnym. Pozycje nie są zbyt obszerne, a dodatkowo czyta się je sprawnie. Z konkretnym tomem można zapoznać się w wolny wieczór. Z pewnością będę wypatrywać też innych pozycji autorki.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare. 

8 komentarzy:

 1. Tytuł, który przyjemnie wypełni wieczór czytelniczy podczas wakacyjnych dni relaksu, lato sprzyja takim przygodom. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno ta seria znajdzie grono oddanych czytelniczek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka ma w sobie to coś. Na pewno znajdzie grono czytelniczek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten tytuł na pewno zainteresuje wiele osób. Wątki miłosne i kryminalne przyciągają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lekka seria z wątkiem mafijnym, to zdecydowanie do mnie przemawia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiadają mi mafijne klimaty, ale w mega mrocznej kryminalnej odsłonie. :) Izabela

   Usuń
 6. Nie czytałam wcześniejszych, więc musiałabym nadrobić, ale to nie są moje literackie klimaty.

  OdpowiedzUsuń